`
شمانیوز
شما نیوز

با حضور جمعی از سهامداران این شرکت، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار گردید/

مهر تایید سهامداران بر عملکرد بیمه تجارت‌نو

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه تجارت‌نو با حضور جمعی از سهامداران شرکت، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان نهادهای نظارتی از بیمه مرکزی،‌ سازمان بورس و اوراق بهادار و موسسه حسابرسی درمحل مجموعه فرهنگی تربیتی شهید مفتح – سالن همایش ها برگزار و امکان مشاهده آن به صورت زنده در اختیار تمامی سهامداران حقیقی شرکت قرار گرفت.

در این مجمع که به ریاست احسان مرادی ، رئیس هیات‌مدیره بیمه تجارت‌نو و با حضور بیش از 95 درصد از سهامداران برگزار شد، عملکرد هیات‌مدیره، ترازنامه و صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 از سوی صاحبان سهام حاضر در جلسه تصویب شد و سود خالص شرکت معادل 250 میلیارد ریال اعلام شد و براساس تصمیم مجمع مقرر شد به ازای هرسهم 10 ریال سود تقسیم و مابقی به حساب سود انباشته منظور شود تا درآینده نزدیک جهت افزایش سرمایه مورد بهره برداری قرار گیرد.

شرکت بیمه تجارت‌نو در سال ۱۴۰۰ توانسته به سود خالصی حدود 250 میلیارد ریال دست یابد و با تصویب مجمع بالغ بر60 میلیارد ریال (به ازای هر سهم 10 ریال) آن را بین سهامداران تقسیم نمود.

سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای شرکت طبق صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مزبور حدود 1744 میلیارد ریال بوده است که از این لحاظ می توان شرکت بیمه تجارت‌نو را در از جمله شرکت‌های بیمه‌ای که از عملیات بیمه‌گری خود سود کسب کرده اند به شمار آورد.

پس از این مهم به سهامداران فرصت داده شد تا به طرح پرسش‌های خود بپردازند که درنهایت با پاسخگویی گردانندگان مجمع صورت های مالی این شرکت برای دوره مالی مذکوربه تائید مجمع رسید.

درادامه روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی برای درج آگهی‌های شرکت انتخاب شد و موسسه حسابرسی فاطر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی ایران مشهود به عنوان حسابرس علی البدل تعیین شدند و با تعیین حق حضوراعضاءغیرموظف هئیت مدیره و پاداش اعضای هئیت مدیره مجمع عمومی‌عادی ‌سالیانه شرکت بیمه تجارت‌نو به کارخود پایان داد.

 

روابط عمومی بیمه تجارت‌نو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها