`
شمانیوز
شما نیوز

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو :

دستورالعمل سرمایه گذاری در وزارت صمت در حال بازنگری است

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: دستورالعمل سرمایه گذاری در وزارت صمت در حال بازنگری بوده و چند مشوق به دستورالعمل در حال اضافه شدن است.

دستورالعمل سرمایه گذاری در وزارت صمت در حال بازنگری است

علی نبوی در جلسه بررسی مسائل مشکلات منطقه ویژه اقتصادی جهرم گفت: ایدرو به عنوان یک سازمان توسعه‌ای، وظیفه سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران دارد.

وی با بیان اینکه وظیفه ‌ایدرو بنگاهداری نیست بلکه باید زیرساخت‌های صنعتی کشور را ایجاد و مهیا کند، افزود: اهتمام جدی برای فعالسازی منطقه ویژه اقتصادی جهرم داریم.

نبوی گفت: دستورالعمل سرمایه گذاری در وزارتخانه صمت در حال بازنگری است و چند مشوق به دستورالعمل در حال اضافه شدن است تا سرمایه گذاران بیشتر تمایل به سرمایه گذاری در مناطق ویژه داشته باشند.

معاون وزیر صنعت، معاون و تجارت اعلام کرد: تمام زیر ساخت‌های لازم در فاز ۱ منطقه ویژه اقتصادی جهرم آماده است و سرمایه گذاران هیچ کمبود و نیازی برای فعالیت ندارند.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌هایی که داریم آمادگی کمک و حمایت از سرمایه گذاران در این منطقه خواهد بود

استاندار فارس  نیز در این جلسه گفت: برای کمک و حمایت در تسریع در فعال سازی منطقه ویژه اقتصادی جهرم آمادگی کامل داریم.

محمدهادی ایمانیه  تاکید کرد: ایجاد هر یک اشتغال و امید در جوانان از هر کار مستحب دیگری ارزشمند تر است.

استاندار فارس گفت: با توجه به اینکه مسیر راه آهن و قسمت عمده شاهراه ارتباطی جنوب کشور بخصوص از بندرعباس به شمال کشور در این شهرستان عبور می‌کند، حتماً این منطقه ویژه در حوزه اقتصادی کشور و استان فارس یک منطقه بسیار پویا خواهد بود.

رئیس کمیسیون عمران و نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی هم  در ادامه افزود: سرمایه گذار به دنبال مکانی می‌گردد تا بتواند با کمترین هزینه بیشترین سود داشته باشد.

محمدرضا رضایی تاکید کرد: باید در تعیین قیمت زمین منطقی با سرمایه گذاران برخورد شود و علاوه بر قیمت واقعی زمین، جاذبه برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی گفت : وظیفه ایدرو، ریل گذاری و مهیا کردن شرایط برای جذب سرمایه گذار است و توقع داریم خود این سازمان چند شرکت و کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی جهرم راه اندازی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها