شمانیوز
شما نیوز

سرعت اینترنت |اینترنت

فوری وعده ها به حقیقت پیوست سرعت اینترنت ایران افزایش یافت + سند

فوری وعده ها به حقیقت پیوست سرعت اینترنت ایران افزایش یافت + سند

خبر خوش اینکه بلاخره برای سرعت اینترنت کاری انجام شد.

به گزارش شمانیوز: اخیراً سایت SpeedTest نتایج سنجش کیفیت و سرعت اینترنت در سراسر جهان در ماه می را منتشر کرده است و بر اساس این نتایج، افزایش قابل توجهی در سرعت اینترنت ایران، همراه و ثابت، مشاهده می‌شود.میانه سرعت اینترنت موبایل ثابت ایران در گزارش SpeedTest اعلام شد. در این گزارش که مربوط به مه ۲۰۲۴ است، میانه سرعت جهانی اینترنت همراه ۵۲.۴۸ و میانه سرعت جهانی اینترنت ثابت نیز ۹۳.۶۷ مگابیت برثانیه است.

میانه سرعت اینترنت همراه ایران بر اساس این گزارش ۳۷.۳۶ مگابیت برثانیه که با صعود ۳ پله‌ای در جایگاه ۷۳ رده‌بندی چهانی قرار می‌گیرد. در طرف دیگر میانه سرعت اینترنت ثابت ایران ۱۵.۲۸ مگابیت برثانیه است که با صعود ۲ پله‌ای به جایگاه ۱۵۴ رسیده است.

این در حالی است که در آوریل ۲۰۲۴ میانه سرعت اینترنت موبایل ایران ۳۵.۶۶ و میانه سرعت اینترنت ثابت آن ۱۴.۲۳ مگابیت برثانیه بوده است. طبق گزارش SpeedTest نیز جایگاه ایران در رده‌بندی کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت موبایل با یک پله سقوط نسبت به ماه قبل رده ۷۶ اعلام شده بود. اما جایگاه ایران در رده‌بندی اینترنت ثابت بدون تغییر نسبت به ماه قبل رده ۱۵۶ مانده بود.همچنین میانه سرعت اینترنت موبایل ایران از ۳۵.۶۶ مگابیت برثانیه در آوریل به ۳۷.۳۶ مگابیت برثانیه در می افزایش یافت. در بخش اینترنت ثابت نیز میانه سرعت ایران از ۱۴.۲۳ به ۱۵.۲۸ مگابیت برثانیه ارتقا یافته است.

سرعت اینترنت

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی