کد خبر : 883038

فال روزانه، فال امروز جمعه ۷ دی ماه

فال روزانه متولدین فروردین: شما به تازگی صحبت‌های خود را نسنجیده و بدون فکر بیان می‌کنید، اول به سخنانی که در رابطه با دیگران می‌خواهید بر زبان بیاورید فکر کنید و سپس آن‌ها را ابراز کنید. در رابطه با پیشنهاد‌هایی که در زمینه اجتماعی و یا حتی شخصی به شما می‌شود کمی‌سریع‌تر تصمیم گیری کنید، زیرا با تامل زیاد در رابطه با هر موضوعی تنها فرصت‌های طلایی زندگی‌تان را از دست می‌دهید. توصیه می‌کنیم خود را عادت دهید که تصمیم گیری‌هایتان را به تعجیل بیاندازید، زیرا هر روز و همیشه برای شما پیش نهاد‌های عالی و خوبی وجود ندارد پس از هر فرصتی نهایت استفاده را ببرید. آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت تعبیر: کار‌های مهم را بازیچه نگیر، چون خطا می‌کی. حرفی را زده‌ای که عد‌های از تو رنجیده اند، دل آن‌ها را بدست بیاور، چون د. زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.
*****************************************
فال روزانه متولدین اردیبهشت: شما امروز نمی‌توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید، چراکه آن‌ها خیلی اغراق می‌کنند. شما می‌دانید بیشتر گفته‌های آن‌ها حقیقت دارد، اما حس ششم‌تان بهتان می‌گوید هنوز مشکلی وجود دارد. همه چیز ظاهرا خوب است، باوجود این سستی‌ها و تزلزل‌های شما تحریک‌تان می‌کنند که قضاوت‌های تند و تیز داشته باشید. سعی کنید توقعات خود را کنار گذاشته و حواستان فقط به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می‌دهد باشد. در این صورت واقعاً از نتایج کارتان شگفت زده خواهید شد؟! صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله‌ای می‌کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی‌ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.
*****************************************
فال روزانه متولدین خرداد: قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید بدانید که برنامه ریزی کردن برای یک تعطیلات عالی مدتی زمان می‌برد. اما حتی اگر مسافرت رفتن تبدیل به مبارزه‌ای پوچ و بی فایده یا خیالی و واهی شد، از فکر و رویای مسافرت دست نکشید. تسلیم نشوید؛ همین که فهمیدید شما در حال آزمایش شدن هستید، راحت‌تر می‌توانید از خود شجاعت به خرج داده و تغییرات لازم را ایجاد کنید، بنابراین شما می‌توانید به راه خود ادامه دهید. آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است تعبیر:دل خویش را به سراب و چیز‌های زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می‌دارد از آینده نترس، چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می‌روید و به زودی غرق در نعمت می‌شوید.
****************************************
فال روزانه متولدین تیر: شما این روز‌ها اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده‌اید و این موضوع همان قدر که می‌تواند خوب باشد می‌تواند برایتان مشکل‌ساز نیز باشد. طبیعتاً یکی از بزرگترین توانایی‌های شما این است که می‌توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می‌تواند جلوی بعضی از کار‌های اشتباه را بگیرد، همچنین می‌تواند باعث شود شما بعضی از فرصت‌های خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده‌اید که کاری جدید را شروع کنید و خیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که احتیاط داشتن شرط عقل است. کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز. بلا نیست. چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست تعبیر:دارید خودتان را خسته می‌کنید و کاری از پیش نمی‌برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است. قسمت اینطور بوده. فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.
*****************************************
فال روزانه متولدین مرداد: شما خیلی نگران آینده هستید و به خاطر همین نمی‌توانید خیلی خوب در لحظه حال تمرکز داشته باشید. درواقع خاطراتی که شما از گذشته در ذهنتان دارید خیلی بیشتر از مشکلاتی است که در آینده قرار است اتفاق بیفتد! الان فرصتی فراهم آمده که یاد بگیرید به جای فکر کردن به احساسات لاینحل در مورد زمان‌های دیگر به جادوی بودن در زمان حال اعتماد کنید! باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است‌ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می‌گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می‌کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه‌ی پیش می‌شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.
*****************************************
فال روزانه متولدین شهریور: شما قهرمان موج سواری در دریای خروشان و پرتلاطم احساسات تان هستید بدون اینکه بر اثر شدت امواج در هم بشکنید. به هر حال امروز ممکن است بوسیله نیروی جریاناتی که می‌تواند شما را به اعماق ناشناخته خود ببرند دچار استرس و نگرانی شوید. اما جنگیدن در مقابل جریانات قوی و شدید فقط شما را از پا در می‌آورد. بهتر است دلبستگی‌های خود را آزاد بگذارید تا شما را به هر جا که می‌خواهند ببرند و فقط از لحظه لحظه آن لذت ببرید. شما همیشه فرصت پیدا کردن راه بازگشت به خانه را خواهید داشت. برو به کار خود‌ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست تعبیر: سخن کوتاه می‌کنیم و می‌گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می‌شود. دلت دوباره جوان می‌شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می‌رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می‌باشد.
*****************************************
فال روزانه متولدین مهر: شما نمی‌توانید آرام بنشینید؛ اگر خوشی و لذت در نزدیکی شما باشد وسوسه می‌شوید که به هر طریقی که شده بهش برسید. امروز آرزو‌های شما غیر قابل انکارند. هرقدر بیشتر میل و رغبت نشان می‌دهید، آرزوهایتان نیز بزرگتر می‌شوند. وقتی به یکی از خواسته‌هایتان می‌رسید، یک آرزوی دیگر دوباره در ذهن شما پرورانده می‌شود. اما فراموش نکنید که نباید رضایت را در دنیای بیرون از خودتان جستجو کنید. درعوض خودشناسی در متعادل کردن نیازهایتان بهتان کمک می‌کند. چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست***سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید***تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست تعبیر:دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته‌ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می‌دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می‌زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه‌ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می‌خواهند.
*****************************************
فال روزانه متولدین آبان: شما در حالیکه می‌دانید چگونه به جایی برسید که متفاوت باشید، ممکن است طرز فکری محکم در مورد ایده‌آل‌های آینده داشته باشید. اگر به چیز‌هایی که می‌خواهید اطمینان کامل دارید بدین معنی نیست که آن‌ها با داشتن برنامه عملی و کاربردی تضاد ندارند. اما امروز نباید زیاد وارد جزئیات بشوید. منتظر روز‌های بعدی باشید. برای اینکه باید چند روز صبر کنید تا استراتژی‌های منطقی‌تان به ثمر بنشیند. ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز. لذت شرب مدام ما تعبیر: برای آینده‌ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می‌باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.
*****************************************
فال روزانه متولدین آذر: اگرچه شما با وابستگی‌ها و تعلقات عاطفی آشنایی کامل دارید، ولی امروز این وابستگی شما را به مسیری کاملاً متفاوت می‌کشاند. شما فهمیده‌اید که حساسیت شدیدتان عملی خوب و قابل تحسین است، چرا که به دلیل مهربانی تان نمی‌توانید نسبت به ناراحتی‌های افراد دیگر بی اعتنا باشید. اگر شما قبول کنید که نباید انتظار تلافی و جبران داشت، آنوقت به این افراد یاد می‌دهید که چگونه نوع تازه‌ای از دوست داشتن را تجربه کنند. اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می‌داری چند صباحی از او جدا می‌شوی و کسی را برای درد دل نمی‌یابی، اما ایمان به خداوند و صبر باعث می‌شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته‌ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده‌ی تو را زنده می‌کند. به امید بخشش خداوند باش.
*****************************************
فال روزانه متولدین دی: عدم خویشتن داری - یا کمبود آن- می‌تواند امروز مشکل ساز باشد. شما فقط نمی‌توانید ببینید که خوشی و تفریح تان دارد کاهش می‌یابد. شما می‌دانید که چه چیزی احساس خوبی به شما می‌دهد و ممکن است خودتان را مجاب کنید که هر چه بیشتر بهتر. این ممکن است درست باشد، اما محدود به شرایط خاص می‌شود. سعی کنید محدودیت‌های به جا و مناسب خود را بشناسید. به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می‌خواهی انجام بدهی که نتیجه‌ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می‌شود و ابر‌های تیره را از آسمان دلت کنار می‌زند.
*****************************************
فال روزانه متولدین بهمن: ادراک‌های حسی شما با منطق تحلیل‌گرتان تعارض دارد و شما در عین حال که فکر می‌کنید که چه کاری باید انجام دهید در موقعیتی قرار می‌گیرید که کاملاً عصبانی خواهید شد. دوستان و همکارانتان به شما توصیه می‌کنند که منطقی باشید و کار‌هایی را که برایتان مهم ترند را انجام دهید. اگر قلب شما خیلی راسخ به شما حرف دیگری می‌زند به جای گوش دادن به حرف دوستانتان به ندای دلتان گوش دهید. به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز. نظر مران گدا را ز. رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را تعبیر:به عهدی که بسته‌ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می‌رود و جای آن را شادی می‌گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور، زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد؛ و از این فرصتی که به دست آورده‌ای نهایت استفاده را ببر.
*****************************************
فال روزانه متولدین اسفند: امروز به نظر می‌رسد که هر کس مشغول لذت بردن از زندگی اش است، اما به نظر می‌رسد که شما در تنگنا گیر افتاده اید. اگرچه این موقعیت ممکن است دارای پیچیدگی‌های نامحسوسی باشد، اما شما باید بین تغییر و ماندن در موقعیت کنونی یکی را انتخاب کنید. اگرچه نشانه‌ها حاکی از روند رو به رشد مسایل دارد، اما برای شما سخت است که از آن وضعیت نجات یابید. به یاد داشته باشید که لازم نیست زندگی تان را خراب کنید؛ فقط با گام‌های کوچک، اما پی در پی رو به جلو حرکت کنید. خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست از لبت شیر روان بود که من می‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست تعبیر:هنوز خیلی خامی چیز‌هایی را که به دست آورده‌ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می‌برد، چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می‌کند و این را هم بدان که همگان از کار‌های پنهانی تو باخبرند.
اکا
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید