کد خبر : 886270

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از افزایش تعداد مراکز عرضه گوشت منجمد در استان خبر داد و گفت: توزیع گوشت باید بر اساس کد ملی سرپرست خانوار انجام شود.

خبرگزاری مهر نوشت : مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از افزایش تعداد مراکز عرضه گوشت منجمد در استان خبر داد و گفت: توزیع گوشت باید بر اساس کد ملی سرپرست خانوار انجام شود.
اسماعیل پرویزی فر اظهار داشت: در حال حاضر اصلی‌ترین دلیل افزایش بی رویه قیمت گوشت قاچاق دام و بالا بودن قیمت آن بالا بودن قیمت در کشور‌های حاشیه خلیج فارس و عراق است که حدود سه برابر قیمت داخل کشور بوده و همین امر زمینه قاچاق دام را فراهم می‌کند.
توزیع گوشت بر اساس کد ملی در کرمانشاه
وی از توزیع هفتگی ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت منجمد و گرم در سطح استان خبر داد و افزود: قیمت گوشت در بازار حدود ۸۰ هزار تومان است و نرخ گوشت منجمد به ازای هرکیلوگرم ۲۹ هزار تومان و گوشت گرم بین ۳۷ تا ۴۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه ۱۵ درصد گوشت مورد نیاز استان توسط شرکت پشتیبانی امور دام تامین می‌شود گفت: نیاز مردم استان بسیار بیشتر از این میزان است.
وی با گلایه از سو استفاده عده‌ای با ایستادن چندباره در صفوف خرید گوشت و فروختن آن به مراکز غذای آماده و رستوران‌ها افزود: درصدد طراحی و راه اندازی نرم افزاری هستیم تا توزیع گوشت بر اساس کدملی سرپرست خانواده انجام شود.
به گفته پرویزی فر، علاوه بر توزیع گوشت گرم و منجمد گوسفند و گوساله شرکت پشیتیبانی امور دام در مرکز کشور، درصدد خرید ۶۰۰ هزار راس گوسفند با هدف کشتار و ارسال به استان‌ها است.
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه تصریح کرد: با افزایش تعداد مراکز عرضه گوشت در استان و برپایی آن‌ها در مناطق حاشیه نشین به طور جدی درصدد کاهش زمینه‌های سو استفاده برخی افراد هستیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید