کد خبر : 895662

"پیرو درج خبری مبنی بر کاهش بی‌سابقه تولید لوازم خانگی سامسونگ در کشور؛ روابط عمومی گروه سام با هدف تنویر افکار عمومی و تشریح موضوع، توضیحاتی را ارایه می‌کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، "پیرو درج خبری مبنی بر کاهش بی‌سابقه تولید لوازم خانگی سامسونگ در کشور؛ روابط عمومی گروه سام (نماینده انحصاری تولید، توزیع و خدمات پس از فروش سامسونگ در کشور) با هدف تنویر افکار عمومی و تشریح موضوع، توضیحاتی را ارایه می‌کند:
واکنش سامسونگ به خبر اقتصادآنلاین
تولید لوازم خانگی تابعی از تقاضای بازار است که کاملا فصلی بوده و به عنوان یک رویه معمول، ماه فروردین و گاهاً تا نیمه اردیهشت برنامه‌های آموزش، تعمیر و نگهداری خطوط در کارخانه‌های صنعتی انجام می‌شود. مجموعه‌های تولیدی ما در راستای روند هر ساله خود در حال تعمیر و نگهداری خطوط برای شروع مجدد تولید از اردیبهشت ماه هستند.
گروه تولیدی سام (سامسونگ) در سال گذشته؛ علی رغم وجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها که در عرصه تامین قطعات و مواد اولیه از کشور مبدا به وجود آمد، توانست با حداکثر توان تولید، بیشترین عرضه لوازم خانگی را به بازار داخلی داشته باشد که جامعه رسانه‌ای در بازدید‌های مکرر از خطوط تولید به این واقعیت اشراف پیدا کردند.
گروه سام بر این باور است که با اتکا به توان و پشتکار پرسنل کارآزموده خود در کنار حمایت دستگاه‌های متولی امر بتواند روند گذشته را در سال جاری نیز ادامه دهد تا نیاز بازار کشور به محصولات برترین برند لوازم خانگی دنیا را در این مقطع نیز مرتفع سازد. "
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید