کد خبر : 901600

فرمانده تیپ 18 مردم پایه الغدیراستان یزد با ارسال لوح تقدیر از همکاری و خدمات مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی در ارزیابی سالیانه قرارگاه خاتم النبیاء، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی: در مراسمی با حضور فرمانده گردان پیاده هفتم امام حسین(ع) بافق، از مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی به پاس همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء و گردان پیاده هفتم امام حسین(ع) بافق با اهدا لوح، تقدیر و تشکر شد.

فرمانده گردان پیاده هفتم امام حسین(ع) بافق در این رابطه گفت: با توجه به ارزیابی سالیانه قرارگاه خاتم النبیاء مبنی بر مشارکت و همکاری نهادها و شرکت های مختلف با این یگان در حوزه آزادسازی نیروهای بسیجی و مشارکت در برنامه های فرهنگی، فرمانده تیپ ۱۸ مردم پایه الغدیراستان یزد با ارسال لوح تقدیر از مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در متن این لوح آمده است:

جناب آقای مهندس سید فرهاد اسلامی

مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن فلات مرکزی

سلام علیکم

اگر چه خداوند رحمان به نیکوکاران در برابر کردار نیکشان پاداش عطا می کند لکن به مصداق:

من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل

به پاس قدردانی از زحمات مخلصانه و همکاری شایسته جنابعالی در ارزیابی قرارگاه خاتم الانبیاء با این یگان تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم تحت زعامت ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) در همه امور زندگی موفق و سربلند باشید.

نامه 1

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید