کد خبر : 901603

رییس هیات مدیره بانک تاکید کرد:

محسن پدرام رییس و عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان کرمانشاه ضمن بررسی دقیق مراحل ساخت مدارس مناطق زلزله زده خواستار تسریع در پیشرفت این پروژه ها شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، پدرام در جریان این بازدید ها تاکید کرد: لازم است تا این مدارس حتما قبل سال تحصیلی جدید تکمیل و تجهیز شوند تا دانش آموزان روستاهای زلزله زده با آرامش خاطر در آن درس بخوانند. 


در ادامه، رییس و عضو هیات مدیره با بازدید از شعب گیلانغرب و قصر شیرین بر تعامل مناسب با مردم در زمینه های ارائه خدمات، معرفی طرح های تسهیلاتی و پیگیری وصول مطالبات تاکید نمودند.


تلاش برای شناسایی پتانسیل های بالقوه و بالفعل منابع، برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تعیین شده و اهتمام برای افزایش سهم بانک از بازارهای هدف از دیگر موارد مورد تاکید در این بازدیدها بود.


در این سفر، پدرام و امامی در بازدید از روستاهای کرکهرگ و سیداحمد، روند پیشرفت پروژه های خانه بهداشت تعهد شده توسط بانک را بررسی نموده و ضمن ابراز رضایت از نحوه انجام پروژه، رعایت کامل استانداردهای زلزله به جهت ماندگاری و باقیات و صالحات بودن خانه بهداشت ها را خواستار شدند.
شایان ذکر است، در جریان این بازدیدها، با فرماندار و رئیس آموزش و پرورش نیز دیدار و گفتگو به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید