شمانیوز

مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی از آغاز عملیات اجرایی آسفالت سطحی( حفاظتی) در محور بافق به معدن چاه گز خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی: با حضور مدیران مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی، مشاورین پروژه و مسئولان شرکت راهسازی جهاد نصر یزد عملیات اجرای آسفالت سطحی( حفاظتی) محور بافق- معدن چاه گز به طول ۶۳ کیلومتر آغاز شد.

مهندس سید فرهاد اسلامی با اشاره به اینکه عملیات زیرسازی این محور به روش یک لایه تثبیت با سیمان به اجرا در آمده است، گفت: بیش از ۱۰ کیلومتر مسیر عملیات به اتمام رسیده و آماده آسفالت می باشد.

مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی افزود: روش اجرای آسفالت محور بافق-چاه گز به صورت سطحی( حفاظتی) می باشد که با توجه به تردد سنگین مسیر و مزایای آن از این روش استفاده شده است.

به گفته اسلامی، اجرای سریع و آسان، غیر قابل نفوذ شدن بستر راه، افزایش مقاومت سایشی و  لغزشی، بهسازی موقت لایه راه های موجود آسفالتی و بتنی، افزایش عمر، بهره وری و کاهش هزینه های اجرا از مزایای آسفالت حفاظتی کم ضخامت می باشد.

بر اساس این گزارش، عملیات راهسازی محور بافق- چاه گز در حال حاضر از ۲۵ درصد پیشرفت برخوردار می باشد که با حضور دستگاه چیپ سیل و آماده بودن بستر ، روزانه یک کیلومتر از این مسیر آسفالت خواهد شد.

گود برداری

مدیران

 

مدیران 2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید