شمانیوز

همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت 28 خردادماه در تالارآهن برگزار شد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذو بآهن اصفهان: مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در این همایش گفت :برنامه ذوب آهن در سال جاری ، تولید 3 میلیون تن و در سال آینده دستیابی به تولید 3 میلیون 600 هزارتن و همچنین در سال 1400 ، تولید 4 میلیون تن چدن است.

وی افزود :تا سال 1400 با اصلاح LF و کنورتور ، در تولید فولاد نیز به عدد 3 میلیون و 600 هزار تن می رسیم .

مهندس یزدی زاده تصریح کرد : تلفیق معاونت های خرید و فروش و ایجاد معاونت بازرگانی در راستای تسهیل ارتباط با تامین کنندگان و تسریع در فرایندها صورت گرفت که نتایج خوبی داشت .

وی یادآور شد : ذوب آهن اصفهان که در دهه های گذشته در اکتشاف و راه اندازی معادن نقش اصلی را ایفا نموده متاسفانه امروز مشکل تامین سنگ آهن دارد.

مدیر عامل شرکت گفت :در خصوص زغال سنگ  با اقدامات صورت گرفته و تعامل با تامین کنندگان ، دغدغه های گذشته از جمله قیمت گذاری وجود ندارد . در خصوص سنگ آهن نیز به زودی شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود 

دکتر نعمت الله محسنی معاون بازرگانی ذوب آهن اصفهان نیز در این همایش گفت :در شرایط تحریم تعامل خوب ما با تامین کنندگان قطعات و تجهیزات بسیار گره گشا است.

وی افزود :ذوب اهن اصفهان با 15 هزار تامین کننده مواد اولیه ، قطعات و تجهیزات در ارتباط است .

در این همایش تامین کنندگان برتر ذوب آهن اصفهان ، با اهدا، لوح سپاس و تندیس ویژه ، تجلیل شدند .

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید