شمانیوز

علی سعیدی که در مجمع عادی سالیانه بورس کالای ایران ریاست جلسه را بر عهده داشت در خصوص روند توسعه و پیشرفت بورس کالا طی سال های اخیر اظهار داشت: بورس کالا طی سال های اخیر به یکی از ارکان مهم اقتصادی کشور تبدیل شده است و توسعه این بازار به خصوص حرکت به سمت بازار اوراق مبتنی بر کالا یکی از گام های ارزنده این رکن بازار سرمایه بوده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از کالاخبر، سعیدی در مجمع عادی سالیانه بورس کالای ایران اعلام کرد: امروز با وجود همه تنگناهای اقتصادی شاهد ارایه گزارش مطلوب شرکت بورس کالا به مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام هستیم که در این گزارش، آمارهای قابل توجهی از رشد بخش های مختلف معاملاتی آمده است.

وی تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر بورس کالا باید مراجع تصمیم گیرنده و سیاست گذار را به سمت استفاده هر چه بیشتر از بورس و مزایای این بستر معاملاتی متقاعد کرد چرا که به کمک این بازار می توان بسیاری از مشکلات موجود در اقتصاد را مرتفع کرد؛ این اقدام طی سال ٩٧ به خوبی صورت گرفت.

رییس مجمع عادی سالیانه سهامداران شرکت بورس کالای ایران در خاتمه سخنان خود اظهار کرد: واقعیت این است که ظرفیت ها برای رشد بورس کالا در اقتصاد کشور بیش از سطح فعلی است که در حوزه تامین مالی صنایع و حمایت از واحدهای تولیدی، اقدامات فراوانی در دستور کار بورس کالا خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید