شمانیوز

یک روز پس از اعلام حمایت وزیر صمت از بومی سازی فولاد رقم خورد:

امروز جلسه هم افزایی هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا) در محل انجمن فولاد و با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره و دبیر دو انجمن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از چیلان: دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص این جلسه به  چیلان  گفت: انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران درخواست جلسه مشترک با انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران را داشتند و در همین راستا جلسه مذکور برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه، انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی در ابتدا پتانسیل ها و توانمندی های خود را برای پشتیبانی از صنعت فولاد در قالب راهبرد بومی سازی انجمن فولاد مطرح نمودند.

سبحانی خاطرنشان کرد: در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا شاهد ارتباط دو سویه این دو انجمن و افزایش سطح بومی سازی و استفاده از توان داخلی در زنجیره فولاد کشور باشیم.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ادامه داد: این ارتباط قرار است از طریق کارگروه مشترک دو انجمن و جلسات مستمر میان اعضای انجمن ها و کمیته بومی سازی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برقرار گردد. همچنین تبادل لینک در وب سایت ها، معرفی اعضاء انجمن ستصا به واحدهای فولادی و مشارکت این انجمن در سامانه بومی سازی از دیگر برنامه های توسعه همکاری میان دو انجمن می باشد.

کش2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید