شمانیوز

در گفتگوی اختصاصی با روزنامه پیام عسلویه باعلیرضا یزدان دوست مدیر عامل شرکت بیمه آسماری مطرح شد:

علیرضا یزدان دوست گفت: شرکت بیمه آسماری از جمله شرکت های خصوصی و پویایی است که با قدمتی نزدیک به یک دهه و تلاش مستمر، توانسته خدمات خود را با بهترین شکل ممکن به مشتریان خود عرضه نماید .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست ،مدیر عامل شرکت بیمه آسماری در خصوص نوع فعالیت بیمه آسماری در گفت و گو با روزنامه پیام عسلویه گفت: این شرکت، یکی از شرکت های بیمه ای است که با دریافت مجوز فعالیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آغاز به کار نموده  و همانند دیگر بیمه گران، مجوز خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی دریافت کرده است. این شرکت ، در سازمان منطقه آزاد پروانه خود را به ثبت رسانده و دفتر مرکزی آن در منطقه آزاد کیش فعال است.

 

وی ادامه داد: شرکت بیمه آسماری از سال 91 با محوریت فعالیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شروع به فعالیت کرده است و با عنایت به  مقررات تاسیس موسسات بیمه در مناطق آزاد مصوب هیات محترم وزیران در سرزمین اصلی نیز در تعدادی از رشته های بیمه ای از جمله رشته درمان انفرادی امکان فعالیت دارد. این در حالی است که در سرزمین مناطق آزاد در همه رشته های بیمه ای به صورت جنرال (بیمه های آتش سوزی، باربری، خودرو، مسئولیت، امور و حادثه و سایر رشته ها) امکان ارائه بیمه نامه به بیمه گزاران را دارد.

 

علیرضا یزدان دوست در ادامه افزود: که با توجه به ماهیت سهامداران مجموعه آسماری که یکی از عمده سهامداران این شرکت، مجموعه کمک رسان ایران sos است و ماهیت این مجموعه فعالیت در حوزه بیمه درمان می باشد، لذا یکی از فعالیت های بیمه آسماری حضور پر رنگ در این بخش بوده است. یقیناً ارتقاء سطح فرهنگی بیمه ای در کشور یکی از رویکردهای ما در این بخش خواهد بود و بر همین اساس تلاش هایی برای ارائه خدمات هر چه بهتر و بهینه به هموطنان عزیز را الگوی کارمان قرار داده ایم .

 

وی همچنین افزود: شرکت بیمه آسماری از جمله شرکت های خصوصی و پویایی است که با قدمتی نزدیک به یک دهه و تلاش مستمر، توانسته خدمات خود را با بهترین شکل ممکن به مشتریان خود عرضه نماید .  

 

مدیر عامل شرکت بیمه آسماری نیازسنجی مشتریان برای رسیدن به محصول جدید را یکی از اهداف این شرکت عنوان کرد و گفت: عموماً در صنعت بیمه کشور، با تولید محصول به دنبال مصرف کننده هستیم. اما ما در شرکت بیمه آسماری در تلاش هستیم که ابتدا با نیازسنجی از جامعه هدف و جمع آوری و تحلیل این نیازها به تولید محصول بپردازیم. وی اضافه کرد: ما اعتقاد داریم که برخی از نیازهای جوامع مورد هدف، یا با جزئیات و دقت لازم پوشش داده نشده و یا تاکنون محصولی برای آنها طراحی نشده است.  لذا یکی از اهدافمان این است که از نیازسنجی مشتریان به طراحی محصولات جدید برسیم.

 

وی ادامه داد: محصولات جدید در صنعت بیمه، ساختار مخصوص به‌خود را دارد. یعنی برای هر محصول جدید بیمه ای، نیاز به طرح توجیهی مدونی است که باید به تأیید و تصویب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی برسد. این در حالی است که طرح های توجیهی باید بر اساس نیازسنجی های انجام شده و بر پایه علوم آماری طراحی شده باشد. بالطبع اگر طراحی محصول، بر پایه اصول علمی و یک سری تحقیقات عددی و آماری صورت گرفته باشد، می توان با توجیهات مستند و مستدل نظر مثبت بیمه مرکزی ج.ا.ا را جلب کرد و تأییدیه آن را دریافت نمود.

 

شعبات اصلی بیمه آسماری در کشور  

یزدان دوست با اشاره به اینکه بیمه آسماری دارای 5 شعبه اصلی در کشور است افزود: در حال حاضر این پنج شعبه اصلی در شهرهای کیش، قشم، اروند، بوشهر و ارس فعال هستند. اما با توجه وجود بخش های دیگر از حوزه های پررنگ اقتصادی در برخی از مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی که تا به حال نتوانسته ایم در آن حضور پیدا کنیم، در نظر داریم تا پایان سال 98 با اخذ مجوزهای لازم در آن مناطق نیز حضوری فعال داشته باشیم که بیمه آسماری در حوزه فعالیت این شعبات دارای بیش از 100 نمایندگی فعال هم دارا می باشد .

 

عسلویه قطب اقتصادی کشور

یزدان دوست با تأکید بر وجود چندین نمایندگی فعال بیمه آسماری در شهرستان عسلویه اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان عسلویه یکی از قطب های اقتصادی کشور به شمار می آید، درصدد هستیم علاوه بر تبلیغات گسترده به جهت پررنگ تر نمودن نام و برند بیمه آسماری در این منطقه، اقدام به تدوین طرح هایی نماییم که صنعت گران حوزه های انرژی بتوانند از خدمات این بیمه، بیشتر و بهتر بهره مند شوند.

 

طرح های درمانی جدید

مدیر عامل شرکت بیمه آسماری به طرح های جدید درمانی که از ابتدای سال 98 آغاز شده اشاره کرد و گفت:  این پکیچ های درمانی علاوه بر دارا بودن سطح متنوعی از پوشش های بیمه ای، در نوع ساختار پوشش بیمه ای نیز تنوع ایجاد کرده است و به گونه ای طراحی شده که علاوه بر اینکه جوامع گروهی فعال در مناطق آزاد را تحت پوشش قرار می دهد، این امکان را خواهد داشت که با طرح های خانوار بتوانیم بخشهای کوچکتر این بازار را نیز تحت پوشش قرار دهیم .

 

وی اضافه کرد: طرح های خانوار دارای پوشش بیمه ای پایه و در 5 طرح با امکان  افزایش و کاهش سقف هاست، اما به جهت اینکه مخاطبین ما ساختار درآمدی متفاوتی دارند، پوششهای بیمه ای متفاوتی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

 

اهداف سفر به بوشهر

وی ضمن اظهار خرسندی از اولین سفر دوره ای به بوشهر با بیان اینکه، این اولین سفر پس از انتصاب بنده به مدیر عاملی این شرکت بود، اظهار داشت: استان بوشهر علاوه بر اینکه دارای مردمی بسیار خونگرم و مهمان نواز است، جزو یکی از شهرهای با ظرفیت و دارای پتانسیل ویژه است. وی مهمترین هدف این سفر را فعال سازی پتانسیل های موجود، تشریک مساعی با نمایندگان و مجموعه همکاران در نقاط مختلف استان، گسترش نام بیمه آسماری و آشنایی بیشتر عموم مردم با خدمات این بیمه ذکر کرد و گفت: استان بوشهر و شهرستان عسلویه به لحاظ دارا بودن پتانسیل بالا و مناسب در بخشهای مختلف از جمله معاونت ها و مدیریت های آن، ضرورت توجه به این استان را در اولویت های مهم کاری ما قرار داده است.

 

وی ضمن اشاره به تعداد بالای کارگزاری های فعال در صنعت بیمه و حجم ریالی قابل توجه عملیات آنان افزود: متأسفانه تاکنون همکاری گسترده ای با کارگزاران نداشته ایم. اما هدفمان این است که بتوانیم از پتانسیل کارگزارانی که در حوزه مناطق آزاد فعال هستند، استفاده نماییم و همکاری صمیمانه ای را پایه ریزی کنیم که منافعش عاید بیمه گزاران، شرکت های کارگزاری و شرکت بیمه آسماری گردد. 

 

یزدان دوست در پایان گفت: شرکت بیمه آسماری علاوه بر شعبه مرکزی در بوشهر، چند نمایندگی فعال در شهرستان های عسلویه، کنگان و گناوه نیز دارد و ما اعتقاد داریم که بوشهر و عسلویه قطب های اقتصادی کشور هستند. لذا به دنبال این هستیم که با ایجاد ارتباط گرم و صمیمانه با صنعتگران حوزه های مختلف در منطقه و عرضه و ارائه خدمات مطلوب به بهترین شکل ممکن، به گونه ای عمل کنیم که خدمات ما مهر تأییدی بر ماندگاری ما در همکاری با این عزیزان باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید