شمانیوز

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه میهن به‌منظور بررسی صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۸۹ درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه میهن، مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه میهن با حضور بیش از ۸۹ درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی و اعضای هیات‌مدیره شرکت بیمه‌میهن برگزار شد.

 

براساس این گزارش، هیات رئیسه مجمع متشکل از حمیدی به‌عنوان رئیس مجمع، درفشی و خادم‌المله به‌عنوان ناظران مجمع و دکتر محمدی مدیرعامل شرکت به‌عنوان دبیر انتخاب شدند.

 

این گزارش می‌افزاید داریوش محمدی مدیرعامل بیمه میهن در گزارشی به سهامداران عنوان کرد که برنامه هایی برای سالجاری و سال های بعد در نظرگرفته شده است که ضمن توسعه فعالیتهای بیمه ای و سرمایه گذاری با درنظرگرفتن مدیریت ریسک و نیز بازیابی جایگاه شرکت در بازار با تاکید بر متوازن سازی پرتفو به نحوی اقدام شود که زیان انباشته شرکت در سنوات آتی مستهلک شود.

 

در ادامه این مراسم، گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص صورت‌های مالی و عملکرد شرکت در سال مالی ۹۷ قرائت و پس از بحث و تبادل نظر در مورد بندهای حسابرس و طرح سوالات از سوی برخی سهامداران حاضر در جلسه، صورت‌های مالی بیمه میهن به تصویب سهامداران رسید

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید