شمانیوز

علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه آسماری به همراه تنی چند از مدیران این شرکت از سرپرستی کیش روزنامه دنیای اقتصاد بازدید کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسماری ،علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه آسماری به همراه تنی چند از مدیران این شرکت از سرپرستی کیش روزنامه دنیای اقتصاد بازدید کردند.

 

یزدان دوست دراین بازدید ضمن تبریک فرارسیدن روزخبرنگار درباره بیمه آسماری گفت: شرکت بیمه آسماری به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی ایران و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد.

 

یزدان دوست افزود: از جمله عوامل موثر در تاسیس بیمه آسماری کشش بازار تقاضا در ایران، به ویژه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه در سطح بین المللی بود.

 

او دارا بودن شبکه فروش توانمند را لزوم توسعه فعالیت های آسماری دانست و بر تأمین منافع ذینفعان اعم از بیمه‌گذاران، نمایندگان و سهامداران تاکید کرد.

 

یزدان دوست درباره نقش نمایندگان درعملکرد شرکت گفت: در برنامه راهبردی ، توجه ویژه وخاصی به شبکه فروش و نقش نمایندگان در کیفیت عملکرد شرکت شده است که با توجه به پویایی صنعت بیمه و همچنین به دلیل ریسک‌های جدید، ما نیز باید بروز بوده و راهکارهای جدید را اندیشیده و پیاده‌سازی کنیم.

 

وی آموزش نمایندگان را امری مهم تلقی کرد و گفت: آموزش نمایندگان ازجمله برنامه‌های مهم امور شعب و نمایندگان است چراکه با آموزش می‌توانیم از تمامی ظرفیت‌ها به نحو مطلوبی استفاده نماییم.

 

مدیرعامل بیمه آسماری بیمه های درمان تکمیلی را یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه دانست و یادآورشد: شرکت بیمه آسماری با توجه به چالش‌های اقتصادی و تمایل جامعه به سمت شرکت‌های کوچک و مؤسسات دانش‌بنیان و استارت آپ، این امکان را برای شرکت‌ها فراهم کرده تا برخلاف اغلب شرکت‌های بیمه‌ که پایه ۵۰ نفر را برای پذیرش بیمه درمان تکمیلی شرکتی قرار داده‌اند، تمامی شرکت‌ها با حداقل 15 نفر پرسنل (با احتساب اعضای خانواده) بتوانند از مزایای بیمه تکمیلی شرکتی به‌صورت نقد و اقساط استفاده کنند.

 

وی در خصوص مزایای رقابتی بیمه آسماری اظهار داشت: بیمه آسماری به همراه سهامدار عمده خود شرکت کمک‌رسان ایران توانسته خدمات بی‌نظیر درمانی را ارائه دهد که با بیش از 2300 مرکز درمانی طرف قرارداد است، چراکه چابکی عملکرد در بازار و هم‌افزایی دهه‌ها تجربه در ارائه خدمات بیمه خصوصاً در رشته‌های درمان شامل بیمه‌های تکمیلی و بیمه‌های مسافرتی یکی از مزیت‌های رقابتی بیمه آسماری است.

 

یادآورمی شود : بیمه آسماری در تهران ، بوشهر و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کیش – قشم – اروند و ارس نمایندگان فعال دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید