کد خبر : 896183

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با شعار مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر امروز با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

حضور فعال بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی، شاپور محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، عباس معمارنژاد معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی و اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی نیز حضور داشتند، مباحث روز مالی، تعمیم بخشی بازار‌های مالی، نقش بازار‌های مالی بر تحقق اهداف رشد اقتصادی، حضور فین تک‌ها در نظام بانکی و بورس و... مطرح شد. وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین از غرفه بانک ملی ایران در این نمایشگاه بازدید کرد.
حضور فعال بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در غرفه بانک و شرکت داده ورزی سداد آخرین دستاورد‌ها در حوزه بانکداری الکترونیک از جمله کارتخوان دو منظوره در جایگاه‌های سوخت و... تشریح می‌شود. همچنین بانک ملی ایران در این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی را برای علاقه‌مندان به حوزه بانکداری الکترونیک برگزار می‌کند.
حضور فعال بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپاست و بانک ملی ایران در سالن ۳۸B از ساعت١٠ تا ١٨ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
حضور فعال بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید