کد خبر : 899830

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان بیان داشت: در پی افزایش سقف وام ازدواج و استقبال چشم‌گیر متقاضیان، نه‌تن‌ها وقفه‌ای در روند اعطای وام قرض‌الحسنه ازدواج از سوی بانک قرض الحسنه مهرایران ایجاد نشده، بلکه همچون گذشته پیشگام در عرصه پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی ازدواج جوانان است.

بانک قرض الحسنه مهرایران، پیشگام پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی ازدواج
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر اکبری افزود: این دستاورد، گویای روند مطلوب ارائه این نوع خدمت در بستر مسئولیت اجتماعی و تلاشی متعهدانه، در راستای تسریع و تسهیل در جلب رضایت مخاطبان جوان وام ازدواج است.
وی تاکید کرد: اعطای وام قرض‌الحسنه، به‌ویژه برای زوج‌های جوان، به منظور برکتی که برای بانک قرض الحسنه مهر ایران دارد، همواره با حساسیت کامل، به مرحله اجرا درآمده است که بهره‌مندی از وام توسط واجدان شرایط در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون حضور در صف انتظار، از نتایج این امر می‌باشد.
دکتر اکبری افزود: بانک قرض الحسنه مهرایران در سال گذشته، پیشگام پرداخت تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی ازدواج در شبکه بانکی کشور بوده و طی یازده سال فعالیت خود بالغ بر ۲۸۶ هزار و ۵۰۰ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۱۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران تصریح کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج امسال نیز می‌توانند با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/ و انتخاب این بانک برای پرداخت تسهیلات، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: مبلغ این تسهیلات برای هر یک از زوجین، ۳۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت پنج ساله (۶۰ ماهه) و نرخ کارمزد ۴ درصد است.
دکتر مرتضی اکبری اظهارداشت: کمک به ازدواج و تامین جهیزیه جوانان یکی از الزامات این بانک در سیاستگذاری‌های اعتباری خود بوده و از دیرباز نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: بر همین اساس در این سال‌ها تسهیلات ازدواج همواره یکی از با اهمیت‌ترین بخش‌های تسهیلاتی بانک بوده و حتی بانک قرض الحسنه مهر ایران به جهت کسب بیشترین سهم از کل تسهیلات پرداخت شده قرض الحسنه ازدواج در طرح ضربتی سال ۱۳۹۶، مورد تقدیر بانک مرکزی قرار گرفت.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطرنشان ساخت: از سویی این بانک همواره در تلاش است تا در راستای سیاست‌های دولت در جهت روان سازی شرایط اشتغال و ازدواج جوانان گام بردارد و در این راستا در سال گذشته بیش از یک میلیون و ۲۳۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است که بالغ بر ۵۵ درصد آن مربوط به حوزه‌های حمایت از اشتغال و کارآفرینی است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید