شمانیوز

شاهرخ استخری هنرمند خوب کشورمان در برنامه ام شو مجید صالحی حضور پیدا کرد و در مورد رضا گلزار صحبت هایی کرد.

شاهرخ استخری هنرمند خوب کشورمان در برنامه ام شو مجید صالحی حضور پیدا کرد و در مورد محمدرضا گلزار صحبت کرد. که در ادامه با هم مشاهده می کنیم. شاهرخ استخری متولد 14 مهر ماه 1359 در تهران است.شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع بوده و پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر محمد رحمانیان در سال 82-1381 به عرصه هنر راه پیدا کرد.

 

 

 

 

 

شاهرخ استخری یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. و با تله فیلم تلــخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شدشاهرخ استخری با فیلم فاصله ها جایگاه خویش را در میان مخاطبانش پیدا کرد .شاهرخ استخری متاهل بوده و دو دختر به نام پناه و نبات دارد.

 

 

 

Shahrokh Estakhri - Actor - Photo Gallery

 

استخری در سریال دل نوازان ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله ها ، نقش سعید را بازی کند. او می گوید:مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. شروع فعالیت سینمایی شاهرخ استخری در سال 1390 با بازی در فیلم ساعت شلوغی بود. ساعت شلوغی فیلمی به کارگردانی آرش معیریان و نویسندگی جابر قاسمعلی ساختهٔ سال 1391 است. 

 

3dZ5C81Wnp6t

 

شاهرخ استخری و دخترش پناه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • Mostafa shahbazi

  شاهرخ عالیه

 • فاطی

  هم شاهرخ و هم محمدرضا گلزار هردو عااااالین و من هر دو رو دوس دارم

 • سروک

  اقای استخری بازیش عالیه دوستون داریم😀😀

 • sahar

  اینجا یه سوال پیش میاد الان به خودش زد یا به گلزار

 • B

  حدس میزدم مهرماهی باشن از شخصیت شون.. کارهاتون جالب و خاصه 👍👍دوستون دارم آقای استخری

 • نفس

  دوست دالم