شمانیوز

احسان علیخانی داوران عصرجدید رو سر کار گذاشت این فیلم را در این صفحه مشاهده می کنید.

احسان علیخانی داوران عصرجدید رو سر کار گذاشت این فیلم را در این صفحه مشاهده می کنید. احسان علیخانی زاده پانزدهم آبان ماه 1361 در شهر تهران اسـت. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان علیخانی پرستار بازنشسته می باشد. احسان علیخانی تحصیلات خودرا در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران گذراند. و با رتبه سه رقمی وارد دانشگاه شد و اینک مجری، دستیار کارگردان و کارگردان برنامه های زنده تلویزیونی پر بیننده ای چون عصر جدید و ماه عسل درسال های اخیر بوده اسـت. مجری برنامه «عصرجدید» در بخش خواندن کامنتهای مردم به اضافه وزنش واکنش نشان داد.

 

 

احسان علیخانی از نوجوانی عاشق بازیگری و کارگردانی بوده و دوست داشت این حرفه و هنر را دنبال کند. نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» در سال 1383 بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و پس از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.احسان علیخانی به تازگی با ساخت برنامه ی عصرجدید محبوبیت بیشتری بین مردم پیداکرده است. 

 

مسابقه «عصرجدید» از همان شروع فصل دوم بسیار قدرتمند ظاهر شده و حتی با وجود مشکلاتی که به خاطر شیوع کرونا با آن روبه‌رو بود، نسبت به فصل اول اثری جذاب‌تر و دیدنی‌تر است.

 

عصر جدید در سیل و ...

این برنامه چه در زمان پخش فصل اول و چه فصل دوم، سعی داشت پویش‌های مردمی و حرکت‌های مردمی راه بیندازد. برای مثال برای کمک به سیل‌زدگان وارد عمل شد و کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرد. داوران این برنامه همچنین با حضور در بیمارستان کودکان مفید دیداری با بچه‌های بیمار داشتند. در این فصل نیز با اعلام علیخانی در برنامه، کمک‌هایی برای خانواده‌های آسیب دیده از کرونا جمع‌آوری شد. باید دید با ادامه پیدا کردن عصر جدید چه کارهای تازه‌ای در راه است.

 

برنامه‌ای که دیده شد

فصل اول: این برنامه در زمان پخش معمولا در نظرسنجی‌ها از نظر تعداد تماشاگران و رضایت مخاطبان در صدر قرار داشت. در نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما که پس از فصل دوم این برنامه انجام شد، از جامعه آماری با جمعیت ۸۱۸ نفر از افراد ۱۵ سال و بالاتر در تهران و ۳۲ شهر دارای مرکز صداوسیما ۶۵.۳ درصد پاسخگویان به نحوی بیننده مسابقه عصر جدید بودند که ۹۴ درصد از این بینندگان در حد زیاد از این مسابقه رضایت داشته‌اند. از این تعداد، زنان با آمار ۶۷.۵ درصد و مردان با آمار ۶۲.۹ درصد بیننده این مسابقه بوده‌اند. همچنین میان گروه‌های سنی مختلف نوجوانان با ۸۴.۹ درصد بیشتر از سایر گروه‌های سنی بیننده عصرجدید بوده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه