شمانیوز

در مسابقه شبکه آی‌فیلم، اتاق عجیبی رخ داد در حالی که مجری برنامه خبر واریز پول را به شرکت کننده داد اما او اعلام کرد هنوز شماره حسابی نداده است.

چند صباحی است مسابقه‌ تلویزیونی در شبکه آی‌فیلم روی آنتن می‌رود که «نما به نما» نام دارد. مسابقه‌ای که جوایزش را آنلاین پرداخت می‌کند و ویدئویی همه توجهات را دوباره به یک مسابقه تلویزیونی جلب کرد. وقتی مجری تلویزیون به شرکت‌کننده برنامه می‌گوید جایزه شما پرداخت شده اما شرکت‌کننده روی خط زنده اعلام می‌کند من که شماره حساب نداده‌ام. مجری برنامه درباره واقعیت اتفاق رخ داده چنین می‌گوید: «همه کارهای مربوط به شرکت‌کننده را خواهرزاده‌شان انجام می‌دادند و شماره حساب و بقیه فرآیندها را هم ایشان در اختیار عوامل برنامه قرار داده بودند. وقتی که شرکت‌کننده اصلی اینطور واکنش نشان دادند که از هیچ‌چیز خبر ندارند یک نوع سوء تفاهم برای بینندگان ایجاد شد. چرا که وقتی مجری مسابقه با خوشحالی از واریز لحظه‌ای مبلغ جایزه به حساب شرکت‌کننده صحبت می‌کرد در کمال تعجب شرکت‌کننده اعلام کرد که من هنوز شماره حسابی اعلام نکرده‌ام.»

 

 

واکنش مجری شبکه آی فیلم

مجری  این برنامه نسبت به این حواشی به وجود آمده در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان داد و نوشت: " همیشه اسپانسر  مسابقه  شماره کارت را میگیرن و به محض این که شرکت کننده برنده بشن  جایزشون  واریز میشه و به ما میگن روی آنتن هم اطلاع بدیم.

خواهرزاده این شرکت کننده همه کارهایشان را انجام داده بودند و ایشان در جریان نبودن. این ارقام چیزی نیست که نخوایم واریز کنیم و  جوایز  همان لحظه واریز می شود.

 

روابط عمومی معاونت برون‌مرزی صداوسیما درباره این اتفاق در مسابقه «نما به نما» واکنش نشان داد و گفت: «عدم اطلاع شرکت کننده روی آنتن مسابقه «نما به نما» از ارائه اطلاعات شماره کارتش به مسئولین برنامه توسط خواهرزاده‌اش، باعث اختلاف نظر بین مجری و شرکت کننده شده بود. یکی از ویژگی‌های بارز مسابقه «نما به نما»، واریزی لحظه‌ای و آنی جوایز به برندگان شرکت‌کننده در این مسابقه است؛ که همین امر باعث شده تا تعداد زیادی از مخاطبان خواهان شرکت در این مسابقه تلویزیونی باشند.»

 

او افزود: «در حالی که مجری مسابقه از واریز لحظه‌ای مبلغ جایزه به حساب شرکت‌کننده خبر داد، شرکت‌کننده اعلام کرد شماره حسابی به شبکه آی‌فیلم نداده است؛ که این امر با واکنش مخاطبان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رو به رو شد. روال کار مسابقه «نما به نما»، برقراری ارتباط از سوی عوامل برنامه با شرکت‌کنندگان، پیش از شروع مسابقه و اعمال هماهنگی‌های لازم از جمله گرفتن شماره کارت حساب از شرکت‌کننده مورد نظر است. اما در آن روز، خواهرزاده شرکت‌کننده محترم این مسابقه کارهای هماهنگی را به جای ایشان انجام می‎دهند و برنده گرامی بدون اطلاع از این امر اعلام می‌کنند که شماره حسابی به عوامل پشت صحنه مسابقه نداده‌اند؛ و مجری نیز طبق روال مسابقه اعلام می‌کند که جایزه واریز شده است؛ که در واقع نیز همین اتفاق افتاده بود و در برنامه بعدی نیز توضیح آن از سوی مجری ارائه شد.»

 

روابط عمومی برون‌مرزی صداوسیما اعلام کرد: «دنبال کنندگان همیشگی شبکه آی‌فیلم در سه سال پخش این مسابقه آگاهند که جوایز «نما به نما» از مدت‌ها پیش به صورت آنی به کارت بانکی شرکت‌کنندگان واریز و تأیید آن همان لحظه بر روی آنتن زنده از سوی برندگان گرفته می‌شود؛ و این اتفاق جز یک سوءتفاهم ساده نبوده است و به مخاطبان همیشگی شبکه آی‌فیلم این اطمینان داده می‌شود که مسابقه «نما به نما» جوایز خود را طبق روال چند سال گذشته به صورت آنی و همان لحظه به برندگان آن اهداء می‌کند.»

 

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • علی

    ماشالاه چه مجری خوب و زیبایی