شمانیوز

صحبت های جنجالی بهاره رهنما درباره سایز و وزنش را در ادامه می بینید.

صحبت های جنجالی بهاره رهنما درباره وزنش را در ادامه می بینید. بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته  حقوق  قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و  ادبیات  سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

 

 

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه  انقلاب اسلامی  با  خانواده  به کشور انگلستان رفتند. اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به  ایران  بازگشتند.

 

ازدواج بهاره رهنما با پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود و دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در  تئاتر  پنجره‌ها و  فیلم سینمایی  بانو را دارد.

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان  بازیگر سینما و تلویزیون  بوده است. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه  سینما و تلویزیون  کم کار است. رهنما در عرصه نویسندگی نیز فعالیت دارد و همچنین وی از معدود هنرمندانی است که  وبلاگ  می‌‌نویسد.

 

NkNdyHzN1FEs

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال  زندگی مشترک  و روابط به ظاهر خوب و صمیمی در نهایت سال 1394 با توافق دو طرفه از هم  طلاق  گرفتند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied