شمانیوز

مدل برزیلی در مصاحبه اخیرش به علت مصرف قرص های آرامبخش و ضد استرس گفت که 10 کیلوگرم تاکنون وزن کم کرده است که ناشی از تجاوز نیمار به او بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز ؛ مدل برزیلی از نیمار ستاره پی اس جی به اتهام  تجاوز  در یک هتل شکایت کرده است. او می گوید که نمی خواسته اسمش فاش شود، در یک هفته اخیر داروهای ضداسترس مصرف می کند و در این یک هفته 10 کیلو از دست داده است.

 

 

خبر داغ : 

عکس های جدید و مستهجن سحر تبر لورفت + عکس

 

 

 

 

neymar bech

ناجیلا در  مصاحبه  ای با دومینگو اسپتاکولار بیان کرد:به  قانون  باور دارم. 

ETae1hFrIvoV

فکر می کردم که نام من مخفی خواهد ماند. مطمئن بودم که اسم من مخفی می ماند. هرگز فکر نمی کردم که تصویرم در  اینترنت  پخش شود و کل دنیا روی سرم خراب شود چون این یک  جرم  است.

jGQdq2i4Nblo

همه چیز وحشتناک است. زندگی من در یک هفته عوض شد. سعی کردم فریاد بزنم اما هیچ کس صدایم را گوش نداد.

9GdjWQnV5c3q

ناجیلا در مورد  استرس  روزهای اخیر پس از لو رفتن هویتش در  رسانه  ها هم صحبت کرد:در روزهای اخیر خیلی  دارو  مصرف کردم. نمی توانم غذا بخورم.در حال حاضر به کمی آرامش نیاز دارم. همه چیز برایم خیلی عوض شده است. سعی می کنم دوباره به زندگی عادی برگردم. دچار سندرم وحشت شده ام. نمی دانم چطور، اما 10 کیلو در یک هفته اخیر  وزن  کم کردم. برخی می خواهند از ناراحتی من سوء استفاده کنند، من و  خانواده  ام را دنبال می کنند. نمی دانم الان برایم خوابیدن بدتر است یا بیدار بودن.

JV6i6GVSVBwK

این مدل که فیلم درگیریش با نیمار در یک هتل جنجال ساز شده، در ادامه بیان کرد:هر بار اوضاع بیشتر از کنترل خارج می شوند. مردم به دردهای من و پسرم احترام نمی گذارند. نمی توانم زندگی عادی خودم را داشته باشم، کار کنم، درس بخوانم و در کنار فرزندم باشم. نمی توانم به نزد روانشناس بروم چرا که برخی من را تعقیب می کنند.

rjcG8lGDDnid

از سویی دیگر استیونس آلوس، همسر سابق ناجیلا شکایت کرده و مدعی شده که تهدید به  مرگ  شده است. وی اظهار داشت:در  شبکه های اجتماعی  به مرگ تهدید شدم. به من می گویند که اگر نیمار در کوپا آمه ریکا  بازی  نکند، کشته خواهم شد. پسرم نمی تواند به  مدرسه  برود. وقتی اسم مادرش را می شنود،  گریه  می کند.

9bJLTcHdYNSJ

خبر دیگر در مورد این پرونده جنجالی این است که دنیلو گارسیا آندراده، وکیل جدید ناجیلا اعلام کرده است که اگر موکلش مدارک جدیدی را در اختیارش قرار ندهد، از این پرونده کنار می کشد. ناجیلا مدعی است که از درگیری خود با بازیکن برزیلی کلیپی هفت دقیقه ای ضبط کرده که تا کنون فقط یک دقیقه از این کلیپ در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

6hCn2NPBMsUr

ستاره  تیم ملی فوتبال  برزیل در دفتر پلیس حضور یافت تا به اتهامات علیه خودش در رابطه با پرونده تجاوز به مدل معروف شفاف سازی کند.

tHBnFex8ba4I

وکیل نیمار می‌گوید این بازیکن برزیلی در ایستگاه پلیس شهر ریودوژانیور حضور یافت تا در واکنش به اتهام  تجاوز  به مدل مشهور بیانیه‌ای را تنظیم کند.

6fTobzUdq8eJ

این بازیکن مطرح تجاوزی که در تاریخ 15 مه در هتلی در پارس صورت گرفته بود را انکار کرد و از طرفدارانش که در محوطه ایستگاه پلیس حضور داشتند تشکر کرد.

خانم تریندید جمعه گذشته در گفت و گویی زنده با تلویزیون  برزیل  خواستار اجرای عدالت شده بود. این اتهام به نیمار سبب شده تا اسپانسرهای او برای ادامه همکاری دچار شک و تردید شوند که بزرگترین آنها کمپانی نایکی است.

چه اتفاقی در ایستگاه پلیس افتاد؟

نیمار در حالی در این جلسه حضور یافت که با ویلچر به ایستگاه پلیس رسید. ماریا فرناندز، وکیل نیمار در گفت و گو با رویترز اظهار داشت: نیمار فقط یک بیانیه داده است. او به محض این که می توانست بیانیه ای را ارائه دهد، برای روشن شدن همه چیزهایی که باید روشن شود، نقطه شروع به کار خود را به نمایش گذاشت. ما کاملا مطمئن هستیم که بی گناهی موکل ما را اثبات خواهیم کرد... فرآیند کامل بود، اما او تمام ابهاماتی را که باید روشن می‌شد، ارائه کرد. 

UIDIiGsGWY0u

همچنین نیمار خطاب به طرفداران و هوادارانی که طی یک هفته گذشته پیام‌های برای او ارسال کرده بودند تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • علی نجفی

    حیف شد وقتم را برای یک لحطه برای تماشای آن دادم

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه