شمانیوز

پدر غیرتی وقتی به رابطه پنهانی دخترش با پسر غریبه‌ای پی برد، دخترش را کشت.

به گزارش خبرنگار شما نیوز به نقل از روزنامه خراسان: سیامک ۴۹ ساله دو ماه قبل در خانه‌اش در غرب تهران دختر ۲۱ ساله اش به نام سیما را خفه کرد و همان جا با پلیس تماس گرفت. وی که به جنایت خانوادگی اعتراف کرده بود بازداشت شد، اما همان موقع همسرش اعلام گذشت کرد.

 

 

سیامک ۴۹ ساله در دادگاه

بدین ترتیب با گذشت دو ماه از این ماجرا وی دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. سیامک در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من دخترم را دوست داشتم و همه زندگی ام را صرف محافظت ازاو کرده بودم، اما آخرین بار متوجه شدم با یک پسر جوان رابطه دوستانه برقرار کرده است. من که غیرتی شده بودم از این ماجرا به شدت عصبانی شدم. به همین دلیل وقتی از محل کار به خانه برگشتم به اتاق خواب دخترم رفتم و سیما را به شدت کتک زدم.

 

من در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و دست هایم را دور گردن سیما حلقه کردم و گلویش را فشار دادم تا جان سپرد. این مرد در حالی که اشک می‌ریخت ادامه داد: باور کنید وقتی به خودم آمدم که کار از کار گذشته و سیما مرده بود. من واقعاً قصد کشتن دختر جوانم را نداشتم. از این که او با پسر جوانی رابطه برقرار کرده بود عصبانی شده بودم و به همین دلیل دست به کار اشتباهی زدم. من بلافاصله بعد از قتل تسلیم پلیس شدم. من واقعا پشیمانم و می‌دانم اشتباه کرده ام. همسر وی نیز که در دادگاه حضور داشت گفت: من می‌دانم که همسرم دخترمان را به شدت دوست داشت و به همین دلیل هم وقتی فهمید سیما با پسر غریبه‌ای دوست شده است عصبانی شد و او را کشت. من هیچ شکایتی از همسرم ندارم. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و سیامک را به سه سال حبس تعلیقی محکوم کردند و وی به زودی از زندان آزاد می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه