شمانیوز

دختر 20 ساله یک روز قبل از مراسم ازدواج با هماهنگی معشوقه قبلی اش ، داماد جوان را زنده زنده به آتش کشیدند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از رکنا؛ تمام برنامه‌ها و تشریفات مراسم ازدواج عروس داماد جوان آماده بود، اما عروسی برگزار نشد چرا که شوک بزرگ همه چیز را برهم زد.

تصمیم گیری‌های والدین دختر جوان و برنامه ریزی برای ازدواج بدون رضایت او پایان تلخی داشت که به ضرر هر دو خانواده تمام شد.

دختر ۲۰ ساله‌ای در "تالانگا" مدت‌ها بود که با یکی از پسران جوان روستا سعی در راضی کردن خانواده هایشان برای کسب اجازه ازدواج شان داشتند، اما موفق نمی‌شدند چرا که خانواده عروس تصمیم داشت تا دخترشان را عقد مرد دیگری در آورند و همین آتش کینه را در دل دختر و پسر جوان نسبت به داماد آینده برانگیخته بود.

بعد از صحبت‌های والدین و اجرای مراسم خواستگاری همه چیز و تمام جزئیات مراسم عروسی برنامه ریزی شده بود، برنامه‌هایی که اجرا نشد چرا که مراسم ازدواجی برگزار نشد.

از چند روز قبل از عروسی دختر جوان با معشوقه‌ی قبلی اش تصمیم داشتند تا به نحوی مراسم عروسی را به تاخیر بیاندازند تا در تاخیر و فرصت ایجاد شده کاری برای کنسل شدن ازدواج انجام دهند، اما موفق نشدند تا اینکه نقشه شومی برای داماد کشیدند.

آن‌ها با هم دستی یکدیگر نقشه قتل را کشیدند و روز قبل از عروسی آن را عملی کردند.

95

خبر خودسوزی داماد اهالی روستا را شوکه کرد، دامادی که یک روز قبل از عروسی اش دست به خودکشی آن هم با خودسوزی به وسیله‌ی بنزین زده بود در بیمارستان بستری شد، اما شدت سوختگی به حدی بود که چند ساعت بعد از حادثه جان باخت؛ این ماجرا مشکوک بود برای همین پای پلیس به میان آمد.

ابتدا هیچ سرنخی وجود نداشت، اما بعداز تحقیقات پلیس و اعترافات عروس و معشوقه قبلی اش روشن شد که آن‌ها با نقشه داماد بخت برگشته را از خانه بیرون کشانده و در جایی خلوت با ریختن بنزین و انداخت کبریت روی او دست به چنین جنایتی زدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • محمد

    خیلی نامردیه


روی خط رسانه