شمانیوز

مدیر یک مدرسه فوق‌مذهبی دختران یهودی در ملبورن، که به دلیل اتهام ۷۴ مورد تجاوز جنسی به دانش‌آموزان، به اسرائیل گریخته و تحت تعقیب پلیس استرالیا بود به زودی برای محاکمه به این کشور بازگردانده می‌شود.

به گزارش خبرنگار شما نیوز به نقل از رصد ورزشی ؛ رسیدگی به پرونده جنجالی "مالکا لیفر" مدیر سابق مدرسه فوق مذهبی "اداس اسرائیل" در ملبورن، در سال 2007 پس از آن در دستور کار پلیس استرالیا قرار گرفت که یک زن اسرائیلی به نام "داسی الریچ" به دلیل کابوسهای شبانه با یک روانپزشک مشاوره کرد. دکتر پس از گفتگو با این زن فهمید که تمام کابوسها و اضطرابهای این زن ریشه در آزارهای جنسی او در دوران دبیرستان توسط یک مدیر مدرسه به نام "مالکا لیفر" دارد.

 

پزشک درمانگر "داسی"، همان سال از طریق یک روانشناس در ملبورن، پیگیر ماجرا شد و پس از یکسال تحقیق ، مشخص شد که هفت دانش آموز دیگر این مدرسه نیز قربانی هوسبازی "لیفر" شده‌اند. وقتی مسولان مدرسه یهودی در این باره از "لیفر" توضیح خواستند او منکر همه اتهامات شد، اما مدیر سابق مدرسه،  پیش از آنکه پلیس در جریان ماجرا قرار بگیرد همان شب مخفیانه از استرالیا به اسرائیل گریخت.

 

با درخواست و پیگیریهای پلیس استرالیا مبنی بر استرداد این مدیر هوسباز به کشور،سرانجام  "لیفر" در سال 2014 تحت بازداشت خانگی قرار گرفت اما دو سال بعد دادگاه صهیونیستی حکم بازداشت این زن را به دلیل نداشتن صلاحیت عقلی لغو کرد و در نتیجه موضوع استرداد وی به استرالیا و محاکمه اش منتفی شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه