شمانیوز

زالی گفت: بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار و سالمندان از حضور در مساجد و مراکز شلوغ جهت اقامه نماز عید سعید فطر بپرهیزند.

علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهارکرد: نماز عید فطر در تهران به صورت متمرکز در مصلا برگزار نمی‌شود بلکه در مراکزی که دارای فضای باز و غیر مسقف هستند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت فردی برپا می‌شود.علیرضا زالی ادامه داد: نمازگزاران باید با خود سجاد‌ه های شخصی، تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش به همراه داشته باشند و نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. علیرضا زالی بیان کرد: افراد بالای ۶۵ سال، زنان باردار، بیماران ریوی و کسانی که در حال درمان بیماری حاد سرطان بوده و مصرف کننده دارو‌های شیمی درمانی بهتر است از تردد در مساجد و مراکز شلوغ بپرهیزند. همچنین به بیماران دیابتی و افرادی که دارای فشار خون بوده و چندین دارو مصرف می‌کنند علیرضا زالی تاکید کرد :  از حضور در مساجد و مراکز شلوغ بپرهیزند.

 

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : علیرضا زالی گفت: بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار و سالمندان از حضور در مساجد و مراکز شلوغ جهت اقامه نماز عید سعید فطر بپرهیزند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه