شمانیوز

ساندویچ گوشت ایتالیایی غذایی سالم و خوشمزه است که حتما پخت آن را در منزل به شما توصیه میکنیم. ماده اصلی این ساندویچ ایتالیایی خوشمزه گوشت است که در کنار سرکه طعم بسیار جالبی پیدا می کند.

ساندویچ گوشت ایتالیایی غذایی سالم و خوشمزه است که حتما پخت آن را در منزل به شما توصیه میکنیم. ماده اصلی این ساندویچ گوشت ایتالیایی خوشمزه گوشت است که در کنار سرکه طعم بسیار جالبی پیدا می کند. بدلیل وجود فلفل دلمه قرمز و برگ ریحان این ساندویچ گوشت ترکیب رنگ بسیار زیبایی خواهد داشت.

اگر شما می خواهید در مدت زمان کوتاه تری گوشت را طبخ نمایید می توانید با بالا بردن حرارت این کار را سریع تر انجام دهید اما باید دقت کنید گوشت ته نگیرد و نسوزد. اگر بخواهید گوشت را با درجه حرارت بالا طبخ نمایید این کار ۵ الی ۶ ساعت زمان خواهد برد. اما اگر عجله ای برای طبخ گوشت ندارید می توانید روی حرارت ملایم گوشت و پیاز و سس را داخل آرام پز بریزید و ۱۰ ای ۱۲ ساعت برای پخت آن زمان بدهید. با توجه به اینکه پخت گوشت در این غذا کامل است قطعا طعم بهتری خواهد داشت.

پس از پخت گوشت باید صبر کنید تا خنک شود. پس از خنک شدن گوشت باید با کمک دو چنگال آن را ریش ریش کنید. حتما دقت کنید که پس از پخت اولیه گوشت یک فنجان آب گوشت را برای سرو غذا نگه دارید. پس از ریش ریش کردن گوشت باید آنرا به همراه سرکه داخل قابلمه بریزید و درب ظرف را بگذارید و به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی حرارت بالا قرار دهید.

این کار باعث می شود سرکه به خوبی به خورد گوشت برود و طعم خود را به گوشت بدهد. برای سرو غذا باید به مقدار نصف فنجان از گوشتی که آماده کرده اید را روی نان همبرگر قرار دهید. روی گوشت پنیر بریزید و پس از آن فلفل دلمه ای سوخاری شده و ریحان روی آن قرار داده و تکه دیگر نان همبرگر را روی آنها قرار دهید. آب گوشتی که از قبل نگه داشته اید را می توانید در ظرفی جدا کنار ساندویچ سرو کنید. مواد لارم ذکر شده مناسب برای ۶ نفر است. از انواع دیگر ساندویچ می توان به : ساندویچ تن ماهی ، ساندویچ گوشت ، ساندویچ رست بیف و همبرگر خانگی اشاره کرد.

 

منبع : غذالند

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied