شمانیوز
کد خبر : 929715

رئیس کمیسیون امنیت ملی:این جنایت آمریکا باعث کشته شدن نیروهای آمریکایی در منطقه می‌شود. هر کجا منافع آمریکا در دسترس مان قرار بگیرد اعم از خلیج فارس، اقیانوس هند، تنگه ها و آبراه‌ها، جنایت آنها را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از کانال خبرفوری: رئیس کمیسیون امنیت ملی:این جنایت آمریکا باعث کشته شدن نیروهای آمریکایی در منطقه می‌شود. هر کجا منافع آمریکا در دسترس مان قرار بگیرد اعم از خلیج فارس، اقیانوس هند، تنگه ها و آبراه‌ها، جنایت آنها را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت.

ذوالنوری با بیان اینکه ۳۶ پایگاه آمریکا از جمله نزدیکترین آنها در بحرین و دورترین آن در اقیانوس هند در تیررس ایران قرار دارد، گفت: اگر قرار است آمریکایی‌ها نیروهای ما را در کشورهای دیگر هدف قرار دهد برای ما بسیار راحت‌تر و ساده تر خواهد بود که آمریکایی‌ها را در منطقه هدف قرار دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ولی اله

    شهادت سردار سلیمانی خیلی سخت وسنگین است برای ما و برای خودش که این همه شهید دیده بود آسان بوده است.

  • جلیل

    بایستی تعداد10نفرازافرادکلیدی امریکای جنایتکارراازصفحه روزگارمحوکنیم

  • صمد

    شهادت سردار بزرگ اسلام وجهان شهید راه وطن واسلام حاج قاسم سلیمانی پدر مظلومان جهان تسلیت اما به عنوان یک مسلمان وایرانی درخواست من فقط سرنگونی پایگاه های امریکا در منطقه و کشتن نتانیاهو و ترامپ هست حتی حاضرم این کار رو خودم انجام بدم چون خون ما از خون پدرمون حاج قاسم رنگین تر نیست( شهادت هنر مردان خداست)


روی خط رسانه