شمانیوز
شما نیوز

مجتبی یوسفی در گفتگو با شمانیوز:

بعضی می‌خواهند انتخابات را شرطی کنند

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه انتخابات عده‌ای می‌خواهند انتخابات را شرطی کنند یا اینکه دوقطبی ایجاد کنند، ولی به امید خدا این دوقطبی‌ها در جامعه دیگر کارساز نخواهد بود .

مجتبی یوسفی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شمانیوز، اظهار داشت: مواضع رئیس جمهور اصلاً با هم هم‌خوانی ندارد. در اوایل دوره ریاست جمهوری خود می‌گفت ظرف 100 روز برنامه ارائه خواهد داد و بعد از اینکه همه از او برنامه خواستند، در پاسخ گفت من نگفتم برنامه ارائه می‌دهم بلکه گفتم ظرف 100 روز گزارش ارائه خواهم داد و امروز هم که موضوع 100 روز پایانی را مطرح می‌کند؛ بنابراین با وجود چنین دوگانگی باید انتظار تورم و گرانی را داشت.

وی افزود: امروز خبری را شنیدم مبنی بر اینکه 100 هزار تُن سیب و پرتقالی که خریداری شده، برروی قیمت خرید آن هم حرف است؛ یعنی مبنای قیمت را 12 هزار تومانن گرفتند و به یکدفعه باعث افزایش قیمت در بازار آزاد شب عید شد که در نتیجه به دلیل عدم عرضه به موقع، حدود 30 هزار تُن از این میوه‌ها از بین رفت. سوءمدیریتی دولتی در این اتفاقات موج می‌زند که هیچ ارتباطی به مذاکرات و برجام هم ندارد.

به شعارها نباید رأی داد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما به شعارها و برنامه‌های دولت‌ها رأی می‌دهیم اما عملاً امروز نمی‌توانیم به این دولت اشکالی بگیریم؛ چون می‌گوید من این شعارها را دادم و مردم هم به من رأی دادند و من هم برای حوزه اقتصادی کشور برنامه‌ای ندارم؛ لذا وقتی مردم به شعارها رأی می‌دهند؛ یعنی پذیرفته‌اند که کشور با این سبک اداره شود.

یوسفی بیان داشت: وادادگی دولت برخی مشکلات امنیتی را هم برای کشور به بار آورد؛ زیرا وقتی دشمن ما را مدام تحریم می‌کرد، دولت به جای اتخاذ موضع مقتدرانه، خود را علاقه‌مند به مذاکره نشان می‌داد؛ بنابراین در این شرایط دشمن تحریم‌ها و توطئه‌هایش را بیشتر می‌کرد.

می‌خواهند انتخابات را شرطی کنند

او خاطرنشان کرد: اگر در انتخابات پیش رو خط سیر کاندیداها مدنظر قرار نگیرد، عملاً مشکلات فعلی ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین در آستانه انتخابات عده‌ای می‌خواهند انتخابات را شرطی کنند یا اینکه در ذهن مردم اینگونه القا کنند مشارکت یا عدم مشارکت در انتخابات، تأثیری در وضعیت کشور نخواهد داشت، ولی به امید خدا این دوقطبی‌ها در جامعه دیگر کارساز نخواهد بود و دست این افراد برای مردم رو شده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied