شمانیوز
شما نیوز

حبیب زاده در گفتگو با شمانیوز مطرح کرد؛

انتخابات فرصتی برای نوسازی قوه مجریه

معاون سیاسی سازمان بسیج گفت: انتخابات فرصت گرانبهایی است که مردم نظر خود را نسبت به شیوه مدیریت یک دولت ابراز کنند و اگر نسبت به نوع اداره کشور نارضایتی دارند، کسی یا گروه دیگری را که مناسب تر می شناسند جایگزین دولت مستقر و قوه مجریه را نوسازی کنند.

قاسم حبیب‌زاده، معاون سیاسی سازمان بسیج در گفتگو با شمانیوز، اظهار داشت: عامه مردم از بی تدبیری های اقتصادی تحت فشار بوده و از وضعیت موجود ناراضی اند. طبیعی است مردم در موعد انتخابات پاسخ مسببان این وضعیت را داده و افرادی را انتخاب کنند که توان و کارآمدی لازم برای اصلاح این وضع را داشته باشند. اما برخی از بانیان و مسببان مشکلات موجود، به جای پاسخگویی فرار به جلو را انتخاب کرده و دم از عدم مشارکت در انتخابات زده و با ایجاد کمپین عدم شرکت در انتخابات، رای ندادن را تبلیغ می کنند.

تشویق به عدم مشارکت در انتخابات یک حرکت ضدامنیتی است

وی افزود: این امر که یک حرکت ضد امنیتی است و نتیجه‌ای جز تشدید فشارهای بیگانگان را ندارد، نامی جز خیانت پیشگی نداشته و عمل آنها را می توان با اعمال سازمان منافقین مقایسه کرد، کما اینکه در این عمل نیز با آنها هم افزا عمل می کنند.

معاون سیاسی سازمان بسیج گفت: انتخابات فرصت گرانبهایی است که مردم نظر خود را نسبت به شیوه مدیریت یک دولت ابراز کنند و اگر نسبت به نوع اداره کشور نارضایتی دارند، کسی یا گروه دیگری را که مناسب تر و با کفایت تر می شناسند جایگزین دولت مستقر و قوه مجریه را نوسازی کنند. بدین وسیله سیستم سیاسی رو به اصلاح و بهبودی و تکامل تدریجی پیش می رود.

انتخابات؛ قاعده ای برای توزیع قدرت

حبیب زاده خاطرنشان کرد: انتخابات همچنین قاعده‌ای برای انتقال و توزیع قدرت سیاسی و مسئولیت اداره جامعه در بین نخبگان سیاسی و اجتماعی جامعه ایجاد می کند که کاملاً مسالمت آمیز و کم هزینه است و کسانی که مردم را از پیمودن این مسیر ناامید می کنند در نهایت به دنبال تحمیل هزینه های گزاف از راه ایجاد آشوب، ناامنی و بی ثباتی در کشور هستند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied