کد خبر : 886685

مسابقه طرح و ایده

شرایط حضور در مسابقه بر اساس ضوابط آئین نامه نظام پیشنهادات می‌باشد. کلیه کارکنان و ذینفعان می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند. حضور در مسابقه به صورت تیمی و حداقل اعضای تیم ۳ نفر می‌باشد.

موضوع مسابقه: ارائه پیشنهاد در خصوص تعریف کاربرد‌های جدید برای ورق‌های گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برخی از کاربرد‌های شناخته شده محصولات گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان: روابط عمومی فولاد امیرکبیر کاشان نوشت:رابیتس، لوله بخاری، بدنه و در‌های کابینت، ساندویچ پانل، پانل‌های برق، عرشه فولادی، پروفیل‌های مختلف، لوله‌های گلخانه ای، کولینگ تاور‌های صنعتی، داکت ها، کانال‌های هوا مانند: کانال کولر، بدنه سوله، لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه، سقف سوله و سالن، کانکس، بدنه کولرها، بدنه داخلی اتومبیل، جداره مخازن و… شرایط حضور در مسابقه بر اساس ضوابط آئین نامه نظام پیشنهادات می‌باشد. کلیه کارکنان و ذینفعان می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند. حضور در مسابقه به صورت تیمی و حداقل اعضای تیم ۳ نفر می‌باشد.
پیشنهادات توسط تیم‌ها ارائه گردیده و ارزیابی پیشنهادات طی ۴ مرحله توسط کمیته ارزیابی شرکت صورت می‌گیرد و طرح‌های برتر پس از هر مرحله ارزیابی، فرصت جهت بهبود خواهند داشت.
لازم به ذکر است که پاداش بعد از قبولی طرح و اجرای کامل آن به تیم اول تعلق می‌گیرد و با صلاحدید سرگروه بین نقرات تیم به نسبت میزان همکاری توزیع می‌گردد. هزینه‌های اجرای طرح برنده نیز با شرکت می‌باشد.
توصیه می‌گردد تیم‌ها از افراد مطلع و علاقمند با تخصص‌های مختلف که مسلط به مستندسازی، نقشه کشی، محاسبات مالی و تهیه طرح توجیه فنی و اقتصادی هستند در تیم خود استفاده نمایند.
جهت شرکت در مسابقه پیشنهاد خود را از طریق سامانه ثبت پیشنهاد در سایت شرکت ثبت نمایید و یا به واحد تضمین کیفیت تحویل دهید. مهلت ارائه پیشنهاد بر اساس فرمت تعیین شده حداکثر تا پایان بهمن ماه می‌باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید