کد خبر : 895540

طی سال ۹۷ صورت گرفت:

مجتمع سنگ آهن سنگان با استخراج بیش از ۵ میلیون تن سنگ آهن طی سال ۹۷، افزون بر ۲ میلیون تن سنگ آهن فراتر از برنامه پیش بینی شده سال گذشته استخراج کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو): مجتمع سنگان طی ۱۲ ماه سال گذشته، بیش از ۵ میلیون و ۴۶۶ هزار تن سنگ آهن استخراج کرده که این میزان عملیات استخراج، حدود ۸۲ درصد بیش از برنامه پیش بینی شده (۳ میلیون تن) بوده است.
۳ هزار کیلومتر مربع عملیات اکتشافی همچنین طی این مدت ۳ هزار کیلومتر مربع عملیات اکتشافی در معادن سنگان صورت گرفته است که حاکی از رشد ۳ درصدی نسبت به برنامه تعیین شده دارد. رشد تولید سنگ آهن دانه بندی این گزارش می‌افزاید، مجتمع سنگان با تولید بیش از ۹۳۹ هزار تن سنگ آهن دانه بندی پرعیار و متوسط عیار طی سال ۹۷، فراتر از تحقق برنامه تولید سال گذشته گام برداشته است.
استخراج بیش از ۵ میلیون تن سنگ آهن در سنگان این مجموعه در سال گذشته به ترتیب با تولید ۶۳۵ و ۳۰۴ هزار تن سنگ آهن دانه بندی پرعیار و متوسط عیار، رکورد جدیدی را در عسلویه شرق به ثبت رساند. بنابر این گزارش، این میزان تولید سنگ آهن در حالی به ثبت رسیده که برنامه تولید ۹۰۰ هزار تنی در سال ۹۷ هدفگذاری شده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید