کد خبر : 896308

کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام طی مراسمی به مناسبت روز زمین پاک طرح پاکسازی و جمع آوری زباله را در جاده مجموعه تفریحی ساحل اجرا نمودند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام: روز دوشنبه ٢ اردیبهشت ماه سال جاری جمعی از کارکنان پتروشیمی بندرامام به مناسبت روز زمین پاک با شعار < حفاظت از گونه‌های زیستی، نه دوباره به زباله و پلاستیک > و با هماهنگی و مشارکت اداره محیط زیست پتروشیمی بندرامام در مجموعه تفریحی ساحل شهرستان ماهشهر حاضر شدند و طرح پاکسازی و جمع آوری زباله‌ها را به اجرا درآوردند.
طرح پاکسازی محیط زیست توسط کارکنان پتروشیمی بندرامام در ادامه آقای ناصریان رئیس محیط زیست پتروشیمی بندرامام، آقای سلیمانی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندرماهشهر، آقای کشکولی رئیس HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی و آقای قانع رئیس محیط زیست سازمان منطقه ویژه اقتصادی در محل حاضر شدند و کنار دیگر کارکنان در طرح پاکسازی مشارکت نمودند. گفتنی است پتروشیمی بندرامام هرساله به منظور اشاعه فرهنگ حفاظت و صیانت از محیط زیست در روز‌های زمین پاک، هوای پاک، روز درختکاری و نیز دیگر روز‌های زیست محیطی مراسماتی را برگزار و پیام خود را در راستای حمایت از زیست محیطی منتشر می‌نماید. شایان ذکر است شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با توجه به استقبال و حضور حداکثری مردم در مجموعه تفریحی ساحل همواره این مکان را برای انجام فعالیت‌های زست محیطی خود انتخاب می‌نماید.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید