کد خبر : 882564

فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می‌کند. با فال روزانه شنبه ۱ دی همراه شما هستیم

فال روزانه ۱ دی
چند کلمه برای آن‌هایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۱ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی پر از سورپرایز برایتان خواهد بود. فرصت‌های شغلی زیادی پیش رویتان باز می‌شود و افراد جدیدی به زندگی تان می‌آیند. از میان آن‌ها این فرد تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت و تغییراتی بزرگی به زندگی تان می‌دهد که در ماه‌های اول سال آن را به وضوح احساس خواهید کرد. برای رسیدن به اهدافی که در سر دارید کافی است صبور باشید. شما توانایی‌های بسیاری دارید، اما قدرش را نمی‌دانید، به زودی فرصت‌هایی برایتان پیش می‌آید که باعث می‌شود بیشتر بدرخشید. اگر چه خودتان از توانایی هایتان آگاهید، اما امسال آن را بیشتر به دیگران نشان دهید. همین کار اعتماد به نفس شما را نیز بالا خواهد برد. اگر مجرد هستید، به زودی نیمه گمشده تان را در یک مراسم اجتماعی پیدا خواهید کرد. متاهل‌ها هم د. راین سال شاهد یک تغییر بزرگ در زندگی تان خواهند بود. ماه‌های اردیبهشت و شهریور از بهترین ماه‌های امسال شما خواهند بود از تک تک لحظات خود نهایت لذت را ببرید.
فال روزانه ۱ دی فال روزانه | فال امروز متولدین فروردین امروز با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که تاثیرات مثبتی بر زندگی تان خواهند گذاشت. سعی کنید که از همین ابتدا چیزی جز واقعیت نگویید تا بعد‌ها برایتان دردساز نشود. موضوعی شما را ناراحت می‌کند، اما نگران نباشید، زیرا به زودی همه چیز به شرایط عادی خود باز خواهد گشت و شما نیز قادر خواهید بود کار‌های خود را پیش ببرید. از چند روز روز‌های پر مشغله‌ای پیش رو دارید پس تا می‌توانید امشب را به خوبی استراحت و انرژی لازم را برای روز‌های بعد ذخیره کنید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین فروردین

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر: ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین اردیبهشت با این که کار‌های زیادی روی سرتان ریخته، اما امروز مراحل کاری شما به قدری کند پیش خواهد رفت که ممکن است حتی تصمیم بگیرید آن‌ها را رها کنید، اما بهتر است این کار را نکنید. انتظار نداشته باشید که کارهایتان هر روز به بهترین شکل پیش رود. طبیعی است که برخی اوقات کار‌ها به هم گره خورند و امروز هم از همان روزهاست. برای این که اعصابت تا خرد نشود، خودتان را با کار‌های کم اهمیت‌تر و پر هیجان‌تر سرگرم کنید. دوستی منتظر زنگ شماست، بد نیست آخر شب با او قراری بگذارید و سختی‌های روزتان را از یاد ببرید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین اردیبهشت

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر: بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

*********************************************
فال روزانه | فال امروز متولدین خرداد امروز تمرکز لازم را ندارید بنابراین بهتر است که دور کار‌های مهم را خط بکشید، چون احتمال خطای بالای دارد. برعکس شرایط کاری، امروز از نظر روابط عاطفی روز خوبی خواهید داشت. سعی کنید با شریک زندگی تان مهربان‌تر باشید و به نظرات او احترام بگذارید. اگر برای بیرون رفتن از خانه برنامه ریزی کرده اید، چند نفر دیگر از دوستان تان را نیز با خودتان همراه کنید تا بیشتر به شما خوش بگذرد. یکی از چاله‌های زندگی تان که خیلی ذهن تان را درگیر کرده به زودی پر می‌شود. در انتهای شب خبر خوبی از یکی از دوستان تان خواهید شنید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین خرداد

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

****************************************
فال روزانه | فال امروز متولدین تیر فکر‌های بیخودی توی ذهن تان است، اما اجازه ندهید که آن‌ها روحیه تان را خراب کنند و مانع از پیشرفت تان شوند. به جای آن سعی کنید در زمان حال زندگی کنید. آیا اخیرا از نظر عاطفی آسیب دیده اید؟ آیا موضوعی شما را ناراحت کرده یا حتی اشک تان را در آورده است؟ بهتر است که برای حل این مشکل از دیگران کمک بگیرید. خجالت نکشید و واقعیت را بیان کنید، دیگران می‌توانند شما را از این بحران عبور دهند. به فکر خرید چیزی هستید، امروز زمان مناسبی برای آن می‌باشد
*فال روزانه حافظ برای متولدین تیر

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

********************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین مرداد این طور به نظر می‌رسد که شما اتفاقات بد گذشته تان را فراموش کرده اید، اما یکی از آن‌ها هنوز روی اعصاب تان است. شاید بد نباشد در مورد آن با فردی صحبت کنید. شاید دیگران بتوانند راه کار‌های خوبی پیش پایتان بگذارند. اگر مجرد هستید و فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. از آنجا که امروز جذابیت شما افزایش یافته، شانس این که جواب مثبت از او بشنوید زیاد است. پس این فرصت را از دست ندهید و با او تماس بگیرید و حرف دل خود را بیان کنید. فرصت شغلی برایتان فراهم می‌شود که بهتر است در مورد آن خوب فکر کنید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین مرداد

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

*****************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین شهریور فعالیت فیزیکی زیادی دارید که شما را به شدت خسته کرده است، به همین دلیل ممکن است کارهایتان را با سرعت کمتری پیش ببرید. اطرافیان تان نیز از این که شما همیشه پر از انرژی بوده اید و حال مانند یک لاک پشت عمل می‌کنید، سورپرایز شده اند. تا جایی که می‌توانید به خودتان استراحت دهید، زیرا باید انرژی لازم را برای کار‌های دیگر ذخیره کنید. تنها برای کار‌های روزمره خود که احتیاج زیادی به تمرکز ندارند، وقت بگذارید. چیزی شما را از پیشرفت رابطه عاطفی تان منع کرده است. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید وگرنه این سد هر روز بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.
*فال روزانه حافظ برای متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

************************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین مهر شرایط کنونی شما خیلی بر وفق مرادتان نیست، اما این شمایید که باید مدارا کنید. سعی کنید میزان صبرتان را بالا ببرید تا این دوران بگذرد. یکی از دوستان قدیمی که رابطه اش را با شما قطع کرده بود، بار دیگر به سمت تان باز می‌گردد. اگر می‌خواهید برخلاف گذشته همه چیز به خوبی پیش رود، کمی منطقی‌تر عمل کنید. از امروز به بعد از نظر کاری پیشرفت قابل ملاحظه‌ای خواهید داشت به شرط آنکه توانایی هایتان را بیشتر نشان دهید. این روز‌ها به سلامتی تان اهمیت بیشتری دهید در غیر این صورت از کارهایتان عقب خواهید افتاد.
*فال روزانه حافظ برای متولدین مهر

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

********************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین آبان امروز در خانه احساس دلگیری می‌کنید، زیرا یکی از اعضای خانواده یا دوستان تان از شما دور شده است و نبودنش به شدت احساس می‌شود. بهتر است تا بازگشت او خودتان را سرگرم کنید تا نبودش چندان به چشم نیاید. مهم نیست که چقدر تلاش کرده اید تا رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید، شما هنوز هم درگیر آن هستید، اما یادتان باشد که تا عشق قدیم خود را فراموش نکنید، نمی‌توانید وارد رابطه‌ای جدید شوید. برای به دست آوردن آنچه می‌خواهید باید خودتان دست به کار شوید؛ بنابراین تکیه کردن به دیگران را فراموش کنید و مستقل‌تر باشید
*فال روزانه حافظ برای متولدین آبان

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

***************************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین آذر امروز یکی از دوستان تان که به کمک احتیاج دارد نزد شما می‌آید، اما شما خودتان آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت هیچ کس را ندارید. در چنین شرایطی نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، شما می‌توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام کارهایتان برسید. پس دل طرف مقابل تان را نشکنید. ممکن است روزی شما نیز در موقعیت او قرار گیرید و محتاج کمک باشید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان گفتگو کنید و به فکر راه حل آن باشید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین آذر

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

********************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین دی موضوعی ذهن تان را بهم ریخته است، اما در این شرایط باید خونسردی خود را حفظ کنید، زیرا آنقدر‌ها هم که فکرش را می‌کنید بد نیست. کمی زمان دهید تا همه چیز مانند اول شود. یکی از دوستان نزدیک تان ممکن است برای مدت کوتاهی شما را ترک کند و این موجب می‌شود که شما احساس تنهایی کنید. اما نگرانی را کنار بگذارید، زیرا از طریق تلفن یا ایمیل می‌توانید با او در ارتباط و جویای حالش باشید. خودتان را به دست امواج بسپارید تا بهترین را برایتان رقم زند.
*فال روزانه حافظ برای متولدین دی

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

**************************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین بهمن اگر امروز در خانه بمانید ممکن است است فکر‌های بی ربط به ذهن تان خطور کند و اعصاب تان را بهم بریزند. مهم نیست هوا آفتابی باشد یا بارانی، به نفع تان است به بیرون از خانه بروید و حواس تان را با گشت و گذار پرت کنید و مثبت نگر باشید. شما فرد مهربانی هستید، اما این مهربانی و گذشت بی اندازه ممکن است به شما آسیب برساند. حمایت کردن دیگران خوب است، اما نه به قیمت آزار خودتان. پس بهتر است در این روز‌ها برای خودتان بیش از دیگران وقت بگذارید. به زودی یک میهمانی پر از اتفاقات خوب در راه دارید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین بهمن

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر: گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هست

*************************************************

فال روزانه | فال امروز متولدین اسفند امروز مجبورید روی پروژه‌ای کار کنید، اگر چه تمرکز کافی دارید، اما عدم خلاقیت تان شما را از ادامه کار وا می‌دارد. بهتر است کار‌های امروزتان را به فردا بگذارید تا خلاقیت تان بار دیگر شکوفا شود. به زودی به یک میهمانی دعوت می‌شوید و فردی را ملاقات می‌کنید که اگر چه ممکن است در نگاه اول برایتان جذاب نباشد، اما رفته رفته به یکی از مهم‌ترین افراد زندگی تان تبدیل خواهد شد. یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مشکلات است. این روزه اعضای خانواده تان بیش از همیشه به شما نیاز دارند، آن‌ها را تنها نگذارید.
*فال روزانه حافظ برای متولدین اسفند

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر: دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

*******************************************************
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد/ برترین ها و آکا
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید