شمانیوز
شما نیوز

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه | فال ابجد پنجشنبه 10 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

در خبر زیر فال ابجد فردا پنجشنبه 10 اسفند 1402 را بخوانید.

فال ابجد روزانه | فال ابجد پنجشنبه 10 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز :فال ابجد یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع‌بینی است که بر اساس حروف الفبای فارسی انجام می‌شود.درفال ابجد ، با استفاده از حروف ابجد (الف، ب، ج، د) و با توجه به ماه تولد، فال شخص گرفته می‌شود.فال ابجد به طور کلی به دو بخش فال روزانه و فال کلی تقسیم می‌شود.فال ابجد،  هیچ مبنای علمی ندارد و بیشتر جنبه سرگرمی دارد. در ادامه فال ابجد فردا پنجشنبه 10 اسفند 1402 را بخوانید. 

متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. بر سر موضوعاتی با شخصی درگیر خواهید شد که برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود می آورد و شما را ناراحت و غمگین می کند،، سعی کنید؛ دست از خصومت بر دارید که در آینده برایتان مشکلات فراوانی به وجود می آورد و شما را در زندگیتان شکست می دهد. برای انجام کاری که می دانید درست است بیش از اندازه سماجت و به دیگران اصرار نکنید. این روزها شما بسیار خسته اید، از جمع ها لذت نمی برید و کارها آنطور که باید پیش نمی رود. به خوابتان بیشتر اهمیت بدهید خستگی را از تنتان بگیرید، طولانی شدن این وضع برایتان دردسر ساز خواهد شد.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت خوب است. سعی کنید؛ در زندگیتان فرد شجاع قدرتمندی باشید تا خوشبختی و آرامش را در زندگیتان به دست بیاورید و خودتان را به آرامش و آسایش برسانید،، از دوستان ناباب خود در زندگی دوری کنید چون برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود می آورد،، و شما را به دردسر های بزرگی مواجه می کند. شخصی به قولی که به شما داده وفادار است، نگران نباشید. در یک موقعیت تکراری رفتاری غیر از معمول انجام خواهید داد که خودتان را هم شگفت زده می کند، این آغاز پیشرفتتان است. اوضاع مالی این روزها خیلی بر طبق خواسته تان پیش نمی رود. یک خبر مثل یک جوانه کوچک نور امید به دلتان می اندازد.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سرخود دارید به زودی به آرزوها و خواسته های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد،، و شادی و نشاط را در زندگیتان به وجود می آورید بهتر است؛ در زندگی بیشتر مراقب خود باشید چون شخصی می خواهد به شما صدمات بسیاری وارد کند و شما را به دردسر بیندازد. به کوچکترها در اطرافتان بیشتر بپردازید. روی کمک شخصی حساب کنید. به زودی باید تصمیمی مهمی بگیرید و خودتان بهتر از هر کسی می دانید که این تصمیم را نباید از روی احساسات بگیرید. اگر در زندگی خودتان باشید و نقش بازی نکنید و برای رسیدن به آنچه که می خواهید تظاهر نکنید با رضایت به نیتتان می رسید.

متولدین تیر

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: طالعت نیک است. تمام پستی بلندی های زندگی تان را عبور خواهید کرد،، و به موفقیت های بالای دست پیدا می کنید شما فردی مهربان و دلسوزی هستید به زودی تمام هدف ها و خواسته های تان را عملی خواهید کرد، و در مسیر های خوشبختی گام برخواهد داشت. زود بخوابید و سحر خیز باشید تا به خواسته تان برسید وگرنه به سلامتی تان صدمه می زنید. از کسی انتظاری نداشته باشید و اگر رفتارهای یک نفر شما را ناراحت می کند بد نیست اول نگاهی به کارهای خودتان بیندازید، او فقط عکس العمل نشان می دهد و مقصر اصلی خودتان هستید.

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است مشکلات سخت و دشواری در پیش رویی شما قرار بگیرد و برایتان شکست و ناامیدی را در زندگی به وجود بیاورد بهتر است؛ دست از کارهای ناصواب بردارید تا با مشکلات پولی و مالی در زندگی خود روبه‌رو نشوید،، و بتوانید خود را در زندگی به آرامش برسانید. هر روز زمانی را برای خلوت کردن با خودتان اختصاص دهید. باور و ایمانتان به کاری باعث پیشرفتتان خواهد شد. در مورد مسئله ای احساسی خودتان را آرام کنید نه اینکه هیزم به آتش خشمتان بریزید و شعله‌ور ترش کنید. از انجام کاری نا امید می شوید ولی در دیگری بطور غیر منتظره به رویتان باز می شود.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: طالعت خوب است. امسال سال فوق العاده عالی برای تان خواهد شد شما می توانید در مسیرهای درست زندگی راهی شوید، و موفقیت را در خود به وجود بیاورید بهتر است؛ از غم و اندوه زندگی خودتان را رها کنید و به سمت انرژی های مثبت در حال حرکت باشید تا خوشبختی و نشاط به سراغتان بیاید. برای رسیدن به یک خواسته حواستان باشد که خودتان را بیش از حد کوچک نکنید، بعدا پشیمان خواهید شد. شخصی در اطرافتان این روزها بسیار افسرده است، او را بفهمید و کمکش کنید. برای پیش بردن کاری مجبور به رفت و آمد های زیاد خواهید شد. هدیه ای را قبول می کنید که بهتر است در مورد آن بیشتر فکر کنید

فال ابجد

متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است. به لطف خداوند گره از کارتان باز خواهد شد و شما به سربلندی و موفقیت های بالایی در زندگیتان خواهید رسید،، شخصی وارد زندگی تان می شود که تغییر و تحولات بسیار زیادی در شما ایجاد می کند ،و شما را به آرامش و آسایش می رساند و خوشبختی را خیلی زود در زندگی تان به وجود می آورد. بر سر یک دوراهی قرار خواهید گرفت که دلتان نمی خواهد هیچ کدام از راه ها را انتخاب کنید. شماش شخص فعالی هستید اما به زودی سرتان خلوت می شود و می توانید با کار جداگانه ای منبع درآمد جدیدی برای خودتان درست کنید. در هنگام وقوع مشکل شخصی که انتظار ندارید به کمکتان خواهد آمد کافیست از او کمک بخواهید.

متولدین آبان

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: نیت خوب کرده اید. بهتر است؛ ناامیدی را در زندگی از خود دور کنید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی راهی شوید،، و شادی و نشاط را در خود به وجود بیاورید از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و موفقیت و سربلندی را در خود به وجود می آورید،، بهتر است؛ سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید و در راز و نیاز با او بپردازید. نگرانی هایتان را به اطرافیان منتقل می کنید و با این کار مشکلاتتان بیشتر می شود؛ کمی خوددار باشید و تنها با کسی که می تواند کمکتان کند مشورت کنید. در انتظار رسیدن خبری هستید خودتان را مشغول نگه دارید تا کمتر آسیب ببینید. در مورد یک مسئله خانوادگی که به شما مربوط نمی شود بهتر است حرفی نزنید

متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت نیکوست. به لطف خداوند اگر بیمار هستید از بند بیماری های خطرناکی رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می آورید،، بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه ای بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید،، و هیچ مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید. نگران نباشید مشکلات خیلی زودتر از آنچه که فکر می کنید حل می شود. یکی از اعضای خانواده نیاز به نصیحت دارد و لازم است که بیشتر برایش وقت بگذارید. می توانید با فعالیت های ورزشی یا هنری استرس را از خود دور کنید. انجام کاری که از شما خواسته شده از توانتان خارج است، خودتان را به دردسر نیندازید.

متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید به زودی شانس به شما رویی می آورد،، و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان مبارک است،، شما را در زندگی به خوشبختی و نشاط می رساند و شادی و موفقیت را در زندگی برایتان به وجود می آورد. یک خرید کوچک حالتان را خوب می کند. حضور در جمعی و مصاحبت با شخصی به شما انرژی تازه خواهد داد. دری باز خواهد شد و یکی از مشکلات مالی تان برطرف می شود. حواستان به دوستانتان باشد و جویای احوالشان باشید. شخصی که دائم برایتان خبرهای بد می آورد از خودتان دور کنید، از استرس هایتان کم می شود.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. در زندگی تان رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید عاقبت روزگار به نفع شما خواهد بود ،،اگر قصد رفتن به سفر را دارید بهتر است؛ این سفر را راهی شوید که برایتان خوشایند دیده شده است موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد. برای یکی از خواسته هایتان بهتر است بیش از این کوتاه نیایید، پافشاری کنید. وقتتان را با گوش کردن به حرف های بی اساس شخصی در اطرافتان هدر ندهید . شما فردی بسیار مسئولیت پذیر هستید اما قبل از آن که خسته و دل زده شوید کمی هم به دیگران مسئولیت بدهید و از آن ها کمک بخواهید. یاد بگیرید اعتماد کنید.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی اوضاع زندگی تان روبه‌رو خواهد شد و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد،، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ با مشورت کردن با بزرگانتان به انجام برسانید تا با مشکلات بزرگی در زندگی خود روبه‌رو نشوید،، بتوانید به خوشبختی و پیروزی دست پیدا کنید. این اواخر ارتباطتان با دیگران به خوبی پیش نمی رود زمان آن رسیده که تغییر رویه بدهید و شرایط جدیدی را در روابطتان بوجود بیاورید. منفی بافی نکنید و کمی مثبت اندیش باشید و برای رسیدن به خواسته تان تلاش کنید. روزهای بهتری در راه است و می توانید از حالا خودتان را برای روزهای هیجان انگیز آماده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    تشکر.امیدوارم خدا را در قلب تان احساس کنید.تشکر به پاس زحمات.