شمانیوز
شما نیوز

فال حافظ

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا چهارشنبه 6 تیر 1403 را بخوانید

فال حافظ روزانه / فال حافظ فردا چهارشنبه 6 تیر 1403 را بخوانید

در خبر زیر فال حافظ فردا چهارشنبه 6 تیر ماه 1403را بخوانید.

به گزارش شمانیوز :فال حافظ یکی از روش‌های پیش‌بینی آینده و گرفتن پیام‌های روحانی است که بر اساس شعرهای حافظ، یکی از شاعران بزرگ ایرانی، انجام می‌شود. این فال معمولاً با توجه به سوال یا مسئله مطرح شده توسط فرد، از کتاب حافظ باز می‌شود و یک بیت شعر به صورت تصادفی انتخاب می‌شود. سپس این شعر تفسیر شده و به عنوان راهنمایی برای پاسخ به سوال یا مسئله مطرح شده استفاده می‌شود. اعتقاد بر این است که فال حافظ شامل حکمت و آموزه‌های عمیقی است که می‌تواند به عنوان راهنمایی و الهام‌بخش برای زندگی و تصمیم‌گیری‌های فردی مورد استفاده قرار گیرد. این فال  حافظ برای برخی افراد یک روش خوب برای یافتن الهام و راهنمایی در زندگی است.در ادامه فال حافظ فردا چهارشنبه 6 تیر 1403 را بخوانید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

صبا ز منزل جانان گذر دریغ مدار

وز او به عاشق بی‌دل خبر دریغ مدار

چو ذکر خیر طلب می‌کنی سخن این است

که در بهای سخن سیم و زر دریغ مدار

تعبیر 

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که در انتظار خبری هستید که به زودی به شما خواهد رسید. به شکرانه‌ این خبر نذرتان را ادا کنید و اگر عهد و پیمانی بسته‌اید به آن عمل کنید. هر کار سختی در دنیا با اراده‌ قوی‌ برایتان آسان می‌شود.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود

به هر درش که بخوانند بی خبر نرود

تو کز مکارم اخلاق عالمی دگری

وفای عهد من از خاطرت به درنرود

تعبیر

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که همگان به تو غبطه می‌خورند و این به خاطر آن است که در هیچ کاری طمع نمی‌کنی و برای مال دنیا حریص نیستی. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد. اگر عهدی بسته ای یا نذری کرده‌ای آن را فراموش نکن.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود

رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود

یاد باد آن که چو چشمت به عتابم می‌کشت

معجز عیسویت در لب شکرخا بود

تعبیر

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که ایام جوانی و خوشگذرانی و راحتی زود می‌گذرد؛ از خود و اطرافت غافل نشو که ناگهان این روزهای خوش جای خود را به رنج و مشقت می‌دهد؛ پس در عین خوشی و راحتی فکر آینده و حوادث ناگوار هم باش و همیشه آماده جنگ با مشقات باش.

فـال حـافـظ متولدین تیر

شراب لعل کش و روی مه جبینان بین

خلاف مذهب آنان جمال اینان بین

به زیر دلق ملمع کمندها دارند

درازدستی این کوته آستینان بین

تعبیر

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که چشم های خود را باز کن و اطراف و اطرافیانت را با چشم بصیرت ببین. تنها به ظاهر انسان ها نگاه نکن و به باطن افراد بیش از ظاهرشان توجه داشته باش. اگر عشقی در سر داری بدان که وصال به آن تلاش بسیاری را می طلبد ولی عاقبتی خوش در انتظار توست که همنشینی با عزیزان غم ها و غصه هایت را از دل خواهد ربود.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما

آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده

بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تعبیر

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که عاشق که شیفته وصال است همه هستی خود را وقف راه آغاز شده خود می کند اما در این میان برای پشت سر گذاشتن رقبا همتی درخور می‌خواهد و همچنین صفا و پیراستگی درون و اندکی عنایت محبوب.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

از خون دل نوشتم نزدیک دوست نامه

انی رایت دهرا من هجرک القیامه

دارم من از فراقش در دیده صد علامت

لیست دموع عینی هذا لنا العلامه

تعبیر

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که مدتی است گم شده‌ای دارید و به دنبالش به آب و آتش زده‌اید اما مشکلاتی بر سر راه شماست. دچار اندوه هستید و بی قراری می‌کنید. صبور باشید و به تلاش خود ادامه دهید. اگر از یک راه به نتیجه دلخواه نرسیدید راه‌های دیگر را امتحان کنید و هرگز ناامید و مأیوس نباشید. شاید به همفکری با بزرگان و افراد دانا نیاز پیدا کنید. در رفع نقاط ضعف خود بکوشید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

به چشم کرده‌ام ابروی ماه سیمایی

خیال سبزخطی نقش بسته‌ام جایی

امید هست که منشور عشقبازی من

از آن کمانچه ابرو رسد به طغرایی

تعبیر

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که اگرچه به ظاهر رسیدن به مقصود دور و بعید به نظر می‌رسد اما همچنان امیدواری خود را حفظ کنید و بیشتر از پیش تلاش و پشتکار داشته باشید تا به مقصود برسید. با دوستان دلسوزتان با محبت و عشق رفتار کرده و یکرنگ و استوار باشید. برای رسیدن به مراد دل با اراده آهنین و همت عالی قدم در راه بگذارید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم

کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم

عاشق و رندم و میخواره به آواز بلند

وین همه منصب از آن حور پریوش دارم

تعبیر

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد که مژده باد بر شما که به زودی روزهای خوش فرا می‌رسد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. از لحظه‌های خوب زندگی کمال استفاده را بکنید. از نگرانی و تشویش دوری کنید و مطمئن باشید روزهای سختی خیلی زود خواهد گذشت. به افراد خانواده و دوستان دلسوز اعتماد کنید. تجربه‌های امروز برای ساختن آینده روشن به شما کمک خواهد کرد.

فـال حـافـظ متولدین آذر

اگر رفیق شفیقی درست پیمان باش

حریف خانه و گرمابه و گلستان باش

تو شمع انجمنی یک زبان و یک دل شو

خیال و کوشش پروانه بین و خندان باش

تعبیر

فال حافظ امروز شما آذر ماهی عزیز می گوید که از ستم و بلایی که بر سرت آورده اند شکایت می‌کنی و به فکر انتقام هستی ولی همگی را به خدایشان واگذار کن. مهربان باش تا دلت آرام گیرد. به عهدی که بسته ای عمل کن؛ خدا با توست. اگر می خواهی همیشه شاد باشی دل و زبانت یکی باشد.

فال حافظ متولدین دی

هزار جهد بکردم که یار من باشی

مرادبخش دل بی‌قرار من باشی

من این مراد ببینم به خود که نیم شبی

به جای اشک روان در کنار من باشی

تعبیر:

فال حافظ شما دی ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که شاید نتیجه مطلوب را نگرفته اید اما غم به دل راه ندهید زیرا تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود انجام داده اید و این مهم ترین قسمت مسئله است! امید خود را حفظ کنید که راز موفقیت در همین است.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

مسلمانان مرا وقتی دلی بود

که با وی گفتمی گر مشکلی بود

به گردابی چو می‌افتادم از غم

به تدبیرش امید ساحلی بود

تعبیر

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که فکر می کنی کسی حرفت را نمی‌شنود، از مشکلت خبر ندارد و تو را از گرداب غم رهایی نمی دهد اما باز هم رحمت الهی شامل حالت خواهد شد و با تأمل در امور، آینده‌نگری و مشورت با افراد با تجربه مشکلات و سختی‌ها را پشت‌سر خواهی گذاشت.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

ما بی غمان مست دل از دست داده‌ایم

همراز عشق و همنفس جام باده‌ایم

بر ما بسی کمان ملامت کشیده‌اند

تا کار خود ز ابروی جانان گشاده‌ایم

تعبیر

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید که مراقب باشید شکست‌ها یا بدشانسی‌ها شما را ناامید و مأیوس نکند. در راه رسیدن به هدف سست نشوید. از تجربه‌هایی که در این راه به دست آورده‌اید استفاده کنید. از کنایه و شماتت های افراد حسود و دشمنان غم به دل راه ندهید. برای دستیابی به موفقیت باید با عقل و درایت رفتار کرده و همه جوانب را بسنجید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی