شمانیوز

سپیده بزمی پور تصویری از تست ابتلایش به کرونا را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که پاسخ آن مثبت است. او همسر شاهرخ استخری است.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری از بازیگران خوب کشورمان تصویری از تست ابتلایش به کرونا را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که حاکی از نتیجه مثبت تست کرونا وی است. شاهرخ استخری سالهاست که متاهل است .

 

jMDDkt5nOg7J

 

شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، بازیگر است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، او یک شبه با سریال تلویزیونی به شهرت رسید و حالا بجز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد.

شاهرخ استخری اصالتا اهل شهر باستانی استخر در استان فارس است، پدرش کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار است، فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد

 
بیوگرافی و عکس های دیدنی شاهرخ استخری ،همسر سپیده بزمی پور و دخترش ...
 
او از همان نوجوانی به تئاتر و هنر علاقه داشتم، اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی شود.

شاهرخ استخری پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بصورت اتفاقی با تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 اولین تجربه هنری خود را بدست آورد.

سپس دوره های بازیگری را در آموزشگاه کارنامه زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکری و هدایت هاشمی گذارند، او همدوره ساره بیات بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه