شمانیوز

میلاد میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 شهریور ماه سال 1369 در شهر بابل است. میلاد میرزایی فارغ التحصیل رشته بازیگری می باشد.

میلاد میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 شهریور ماه سال 1369 در شهر بابل است. میلاد میرزایی فارغ التحصیل رشته بازیگری می باشد.

بیوگرافی و کارنامه میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت

 

خانواده

میلاد  میرزایی در  یک خانواده ی گرم و صمیمی  با سه فرزند بزرگ شده است و دارای یک برادر به نام محمد و یک خواهر به نام فاطمه می باشد.

 

بیوگرافی میلاد میرزایی و همسرش بازیگر نقش حسام در سریال شرم + اینستاگرام - سبزمدیا

شروع فعالیت هنری

علاقه میلاد میرزایی به هنر به دوران کودکی او باز می گردد. میلاد صدای خوبی داشت و همین موضوع مقدمه ای برای ورود او به دنیای هنر گردید.

وی ابتدا فعالیت هنری خود را از سال 83 از تئاتر شروع کرد و بعد از سال 1386 با بازی در فیلم اشکان، انگشتر متبرک وارد عرصه بازیگری شد. و در سال 94 در اولین فیلم سینمایی خود به نام ماه در جنگل به کارگردانی سیامک شایقی بازی کرد. میلاد میرزایی با بازی در سریال بانوی عمارت در سال 95  به شهرت رسید.

 

بیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر و همسرش + زندگینامه

دیگر فعالیت ها

میلاد میرزایی علاوه بر بازیگری در رادیو گویندگی هم می‌کند. وی در رادیو رشت مشغول به کار است. وی به دلیل صدای خاصی که دارد در کار دوبله هم فعالیت می کند. او مدتی کارمند رسمی مسئول امور فرهنگی یک اداره ای با حقوقی بالا بوده اما بخاطر عدم سازگاری با روحیه هنری اش و احساس مردگی و بی مسئولیتی استعفا داده است.

 

میلاد میرزایی در سریال شرم ایفای نقش حسام را بر عهده دارد. او درباره نقشش در این سریال می‌گوید: آقای کاوری نقشم را در بانوی عمارت دیده بودند و برای واگذاری نقش حسام به من اعتماد کردند و خوشحالم این اطمینان شکل گرفت.

حسام جزو شخصیت‌های متفاوت قصه است و زمانی که فیلمنامه را خواندم، جذب داستان شدم؛ ضمن این که آقای کاوری به شخصیت‌ها کاملا مسلط بود و در طول کار راهنمایی خوبی داشتند.

وی ادامه می دهد: شخصیت حسام از خود واقعی‌ام خیلی دور است. پدر او کشته شده و به‌دنبال انتقام است. همین منجر به این می‌شود که حسام در موقعیت‌های متفاوت قرار می‌گیرد و او را با چالش‌های زیادی همراه می‌کند.

 

بیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید سریال بانوی عمارت - ژولی پولی

ازدواج و همسر

میلاد میرزایی تاکنون ازدواج نکرده است.

 

فیلم شناسی میلاد میرزایی

مجموعه تلویزیونی:

  شرم (1399)

  بانوی عمارت (1397)

  نوار زرد  (1396)

 محکومین (1396)

 رنج پنهان (1396)

  تاریکی شب، روشنایی روز (1396)

 سرزمین کهن

  چرخ و فلک (1395)

 بیگانه ای با من است (1398-99)

 

زندگی میلاد میرزایی | بیوگرافی و عکس های میلاد میرزایی بازیگر سریال شرم

فیلم:

 فیلم لایه های دروغ

 فیلم فوران آب از تنور

 فیلم درد مشترک

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied