کد خبر : 881924

پیام صابری بازیگر، طراح گریم و کارگردان تلویزیون بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

پیام صابری را شاید بسیاری از کسانی که مخاطب تلویزیون باشند با سریال "ریحانه" بشناسند و سینماگر‌ها هم به عنوان طراح گریم و همسر زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون می‌شناسند. او متولد ۱۳۵۲ تهران بود. وی کار چهره‌پردازی را با دستیاری در مجموعه تلویزیونی «امام علی (ع)» با همکاری داوود میرباقری آغاز کرد.

وی پسر پری صابری کارگردان تئاتر و همسر زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون است.

جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر صابری در آخرین روز‌های عمر مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد. این خبر را خانواده مرحوم صابری و افسر اسدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی تأیید کردند و گفتند که این هنرمند بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفته است.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر
پیام صابری همسر زیبا بروفه بازیگر معروف ایرانی است که این زوج هنرمند در سال ۱۳۸۰ با همسرش پیام صابری عقد و عروسی کرده است. زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در ۲۹ شهریور ماه سال ۵۴ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه آزاد است.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر بروفه از جمله بازیگر‌هایی است که هیچگاه نتوانست در سینما به محبوبیتی همپای تلویزیون دست پیدا کند. او همسر پیام صابری چهره پرداز و بازیگر است. اگر چه کارش را از سال ۱۳۷۳ و با مجموعه تلویزیونی خانه شلوغ آغاز کرد و بلافاصله پس از آن به سینما راه پیدا کرد، اما حضورش گویی دیده نمی‌شد.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر تا اینکه سال ۱۳۷۷ از راه رسید و با مجموعه دلبندم که بسیاری با مجید جان آن را می‌شناسند و محصولی برای کودکان بود به یک چهره شاخص تبدیل شد.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر
مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد پیام صابری
مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد پیام صابری، همسر زیبا بروفه، روز سه‌شنبه (20 آذر ماه) برگزار می‌شود که اطلاعات دقیق‌تر این مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر
پیام صابری و زیبا بروفه در اردیبهشت ماه امسال صاحب فرزند شدند.
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر
حواشی لو رفتن فیلم عروسی پیام صابری و زیبا بروفه
زیبا بروفه در این مورد، در یکی از مصاحبه‌های خود گفته است: انتشار فیلم خصوصی زندگی ام لطمه بزرگی از لحاظ روانی و کاری به من زد، من برای شروع دوباره کارم باید از یک نقش کوچک شروع می‌کردم و این موضوع برای من که در اولین کارم نقش اصلی داشتم واقعا آزار دهنده بود. پیام صابری همسر زیبا بروفه سال‌ها پیش از فیلمبردار مجلسی عروسی شان شکایت کرده است. فیلمبردار و آتلیه عکاسی عروسی زیبا بروفه به دلیل انتشار غیر مجاز فیلم عروسی زیبا بروفه زیر سوال رفتند. در روز عروسی زیبا بروفه وقتی آتلیه عکاسی از ان‌ها فیلم و عکس تهیه کرد با اقدامی غیر حرفه‌ای چند تکه از فیلم عروسی را برای یکی دیگر از مشتریان آتلیه به عنوان نمونه کار داد و مشتری هم فیلم عروسی زیبا بروفه را در فضای مجازی منتشر کرد.
آخرین مصاحبه تصویری پیام صابری و زیبا بروفه

جهت اطلاع از زمان و مکان تشییع جنازه پیام صابری اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده واکنش هنرمندان به خبر مرگ پیام صابری اینجا کلیک کنید

آخرین عکس‌های پیام صابری همسر زیبا بروفه قبل از مرگ
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر و فیلم
زیبا بروفه و پیام صابری ۶ ماه پیش صاحب پسری به نام اهورا شده بودند که در ادامه تصویر وی را می‌بینید
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر و فیلم
جزئیات مرگ پیام صابری همسر زیبا بروفه + بیوگرافی و تصاویر و فیلم
**زمان و مکان تشییع جنازه پیام صابری
نعمت چگینی تهیه کننده «کوله پشتی» گفت:پیکر مرحوم پیام صابری بازیگر و کارگردان تلویزیون فردا (سه شنبه) ساعت ۱۱ از مقابل خانه سینما شماره ۲ تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا آرام می‌گیرد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید