کد خبر : 882897

“مردان کچل” از دادن پیشنهاد ازدواج به خانم‌ها کمی نگرانی دارند که مبادا زنی بخاطر کچل بودنش او را نخواهد و از ظاهرش خوشش نیاید.

بسیاری از مردان از ریزش موی سر رنج می‌برند و گاهی ریزش موهایشان در حدی می‌شود که مو‌های سر خود را از دست می‌دهند. بیش از صد‌ها میلیون مرد کچل در جهان زندگی می‌کنند و دیگر موهایشان رشد نمی‌کند. آیا مردان کچل جذابیت خود را از دست می‌دهند؟ مردان کچل باید بدانید کچل بودن بخشی از سازگاری فیزیولوژیک است که در برخی از مواقع نتایج مثبتی به همراه دارد. مردانی که مجبورند با کچل شدن تدریجی خودشان کنار بیایند، خیلی نگران این هستند که در نظر جنس مخالفشان چه اتفاقی برای ظاهر آن‌ها می‌افتد. زن ها چه حسی به مردان کچل دارند؟ احساس خانم‌ها به ظاهر مردان کچل
چگونه مرد کچل جذابی باشیم؟ در ۲۵ درصد از مردان روند ریزش مو‌ها ازسن ۳۰ سالگی شروع می‌شود و آن‌ها رفته رفته موهایشان ریزش پیدا می‌کند. اولین ریزش مو‌ها در مردان از ش. اغلب این روند با کاهش موقیقه آغاز و سپس مو‌های نقاط دیگر را نیز درگیر می‌کند و در گاهی مواقع در حدی پیش می‌رود که به کچل شدن کامل مرد‌ها بیانجامد. مرد‌های کچل خیلی نگران این هستند که بدانند نظر جنس مخالفشان درباره کچل بودن آن‌ها چیست مخصوصا اگر هنوز مجرد باشند، این موضوع می‌تواند در متاهل شدن آن‌ها تاثیر گذار باشد. زن ها چه حسی به مردان کچل دارند؟ زیبایی مردان کچل از نگاه خانم‌ها
آیا زن‌ها به مردان کچل جذب می‌شوند؟ زن‌ها نظرات متفاوتی درباره این قضیه دارند، اما اگر نظر اکثریت خانم‌ها را بدانید کمی تعجب کنید. قبل از هر چیز باید بدانید زنان ظاهر بین زیادی در دنیا وجود دارند که انسان‌ها را بر اساس معیار‌های ظاهری آن‌ها انتخاب می‌کنند. مطمئناً اصلاً دوست ندارید با چنین زن‌هایی باشید، بنابراین نظر این خانم‌ها نباید برایتان اهمیتی داشته باشد. برای بیشتر زنان مانند مردان اولویت‌های خاصی مد نظر است و آن‌ها به مردان قدبلند با پوست و مو تیره، مردان پِرمو با ظاهر ورزشکاری، مردان متفکر و باهوش تمایل بیشتری دارند. همانطور که برای مردان خصوصیات ظاهری اهمیت دارد برای زنان نیز این خصوصیات پر اهمیت است، اما نظر زنان درباره کچلی مردان چیست؟
نگرانی مرد‌ها از برخورد زن‌ها با کچل شدن آن‌ها است صادقانه بگوییم اولین چیزی که سبب جذب زنان می‌شود هیکل مرد‌ها و قدرت بدنی آنهاست. این ویژگی حتی بیشتر از مو‌های سرشان برای زنان اهمیت دارد. زنان بیشتر به مدل لباس پوشیدن مرد‌ها و بوی تنشان نگاه می‌کنند پس اگر کم مو یا بی مو هستید و سایر خصوصیات زنانه را دارید نگران نباشید و اعتماد بنفستان را از دست ندهید، زیرا زن‌ها مرد‌های کچل را دوست دارند. همه این‌ها برای آن‌ها مهم است. با اینکه جذابیت ظاهری نقش مهمی برای تاثیر اولیه روی آدم‌ها دارد، اما مهمترین چیز و جذاب تری چیز برای یک مرد داشتن اعتمادبه نفس، ظاهری خوب و مرتب و رفتار مناسب است. زن ها چه حسی به مردان کچل دارند؟ مردان کچل از نظر زنان چگونه به نظر می‌رسند؟
مردان کچل چه جذابیتی برای زن‌ها دارند؟ زنان بسیاری هستند که به مو‌های طرف مقابلشان اهمیتی نمی‌دهند پس بهتر است به تقویت سایر ویژگی‌های مثبتتان بپردازید و وقت بیشتری را صرف ورزش کردن، رسیدگی به وضعیت لباس پوشیدنتان کنید. نکته مهم دیگری که در رابطه با مردان کچل وجود دارد این است که برخی از این مردان مو‌های خود را از یک طرف به سمت دیگر سرشان شانه می‌زنند و یک حالت نا زیبایی به چهره خود می‌بخشند. برای جذب زنان و جذابیت بیشتر ظاهرتان کمی رسیدگی می‌تواند حتی بدون داشتن مو تغییر شگرفی در جذابیت شما ایجاد کند. مردان کچل باید با مشاوره با آرایشگر خود، مو‌های باقیمانده خود را خیلی کوتاه بتراشند یا از سبک‌ها و مدل‌های جذاب و جدید دیگر استفاده کنند تا با وجود کچل بودن برای خانم‌ها جذاب به نظر برسند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید