شمانیوز
کد خبر : 890731

رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال ۱۳۵۰ در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.

بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
نام:رامبد نام خانوادگی:جوان تبریزی تاریخ تولد:۱ دی ۱۳۵۰ همسر سابق:ماندانا روحی - سحر دولتشاهی همسر:نگار جواهریان حرفه:بازیگری، کارگردانی، مجری به گزارش شمانیوز: رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال ۱۳۵۰ در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد. بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
بیوگرافی نگار جواهریان
نگار جواهریان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در ۲۲ دی ماه ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. به گفته خودش، او بازیگری را از ۱۴-۱۳ سالگی که به مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان می‌رفت یادگرفت و در ۱۵ سالگی با رفتن روی سن تئاتر شهر، کار خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و سپس در رشته طراحی صحنه دانشگاه هنر و معماری تحصیلات خود را ادامه داد.
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر کودکی رامبد جوان از زبان خودش رامبد جوان در یک خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که ۸ سال از خودش بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد، اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده‌ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد، اشکان خطیبی است.
ازدواج رامبد جوان رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می‌کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آن‌ها زیاد به اطرافیان نمی‌رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آن‌ها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می‌کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می‌شوند. چند سال بعد و در ۳۶ سالگی دوباره به فکر ازدواج می‌افتد.
اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آن‌ها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
جدایی رامبد جوان و سحر دولتشاهی رامبد جوان سال گذشته به مناسبت روز زن به همسرش یک موتور سیکلت هدیه داد! شایعاتی تائید نشده در مورد زندگی مشترک این دو وجود دارد که حاکی از آن است که این دو اخیرا از یکدیگر جدا شده اند.
ازدواج تا شایعه جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان زمزمه‌ای که این روز‌ها در محافل خصوصی و فضای مجازی می‌شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می‌دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می‌کنند.
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
کارنامه هنری رامبد جوان
توطئه فامیلی به کارگردانی جوان وی کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام‌های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز ۸۷ از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال ۱۳۸۰ از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد. رامبد جوان در سینما نیز اسپاگتی در هشت دقیقه را در کارنامه خود دارد که جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را در سال ۱۳۸۴ از آن خود کرد.
او در جشنواره ۲۹ فجر به عنوان کارگردان در فیلم ورود آقایان ممنوع شرکت داشت و توسط همین فیلم در زمان اکران فروشی بالغ بر ۶ میلیارد تومان بر جای گذاشت و فیلم پر مخاطب شب‌های رمضان ۹۰ بود. همچنان رامبد جوان در ۳۱ امین جشنواره فجر، سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد از فیلم گناهکاران را دریافت کرد.
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
فیلم شناسی رامبد جوان:
رامبد جوان در سینما قانون مورفی کارگردان و بازیگر ۱۳۹۵ نگار کارگردان ۱۳۹۲ آزادی مشروط ۱۳۹۲ آذر، شهدخت، پرویز و دیگران ۱۳۹۱ نیکان و بچه غول ۱۳۹۱ گناهکاران ۱۳۹۰ آزمایشگاه ۱۳۸۹ دختر شاه پریون ۱۳۸۹ دیو و دلبر ۱۳۸۸-۱۳۸۹ ورود آقایان ممنوع ۱۳۸۸ پسر آدم، دختر حوا ۱۳۸۷ شبی در تهران ۱۳۸۶ جعبه موسیقی ۱۳۸۶ مصاحبه ۱۳۸۵ زن بدلی ۱۳۸۵ سوغات فرنگ ۱۳۸۵ نسل جادویی ۱۳۸۳ اسپاگتی در هشت دقیقه ۱۳۸۳ مکس ۱۳۸۲ صورتی ۱۳۷۹ سیندرلا ۱۳۷۸ مومیایی ۳، ۱۳۷۶ کمکم کن ۱۳۷۶ پشت دیوار شب ۱۳۹۴ برج آخرت
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
کار‌های تلویزیونی رامبد جوان ۱۳۹۴ گنج پنهان ۱۳۹۶ - ۱۳۹۳ خندوانه کارگردان-مجری ۱۳۹۲ کلاه قرمزی ۹۲ بازیگر مهمان ۱۳۹۱ گپ کارگردان - مجری رامبد جوان آی فیلم ۱۳۹۱، ۱۳۹۰ ساختمان پزشکان بازیگر مهمان ۱۳۸۸ مسافران بازیگر، کارگردان ۱۳۸۶ نشانی بازیگر، کارگردان ۱۳۸۱ باغ بلور بازیگر، کارگردان ۱۳۸۰ گمگشته کارگردان ۱۳۷۹ ولایت عشق بازیگر ۱۳۷۷ کت جادویی بازیگر ۱۳۷۷ هتل بازیگر مهمان ۱۳۷۶ تولدی دیگر نویسنده فیلمنامه اولیه ۱۳۷۶ در همین حوالی نویسنده ۱۳۷۶ سرزمین سبز بازیگر ۱۳۷۵ خانه سبز بازیگر ۱۳۷۴-۱۳۷۵ نوعی دیگر بازیگر ۱۳۷۴ فروشگاه بازیگر ۱۳۷۴ همسران بازیگر ۱۳۷۴ نوروز ۷۴ بازیگر ۱۳۷۳ صرفه جویی آب بازیگر
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی ۱۳۹۰ شام ایرانی بازیگر ۱۳۹۳ کوچه مروارید
بیوگرافی رامبد جوان و نگارجواهریان + تصاویر
جوایز رامبد جوان ۱۳۸۴ بیستمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانانبهترین کارگردانیاسپاگتی در هشت دقیقه ۱۳۹۱ سی و یکمین جشنواره فیلم فجربهترین بازیگر مردگناهکاران ۱۳۹۴ پانزدهمین جشن حافظبهترین برنامه تلویزیونیخندوانه ۱۳۹۵ شانزدهمین جشن حافظبهترین مجری تلویزیونیخندوانه ۱۳۹۵ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجربهترین کارگردانینگار ۱۳۹۵ سومین جوایز تلویزیونی سه ستارهبهترین مجری تلویزیونیخندوانه
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید