کد خبر : 893099

سریال زوج یا فرد عنوان سریال نوروز شبکه سه سیما می باشد که در ایام عید نوروز 98 مهمان منازل مردم می باشد.

به گزارش شمانیوز و به نقل ایسنا، این مجموعه طنز اجتماعی است و به یکی از دغدغه‌های جوانان امروز می‌پردازد. داستان این مجموعه که به زبانی شیرین روایت می‌شود، درباره ازدواج دانشجویی است و هدفش رواج مساله ازدواج آسان است که در خلال آن به موانع ازدواج نیز می‌پردازد.
ساعت پخش سریال زوج و فرد سریال نوروزی «زوج و فرد» به قلم کوروش نریمانی به تهیه‌کنندگی سعید مرادی در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به نگارش درآمده است. کارگردانی این سریال را علیرضا نجف زاده و حسین لطیفی به صورت مشترک انجام داده اند و این سریال دارای داستانی طنز می‌باشد.
این سریال از ۲۹ اسفند ماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه تا پایان تعطیلات نوروز پخش خواهد شد. همچنین تکرار سریال زوج یا فرد در سه نوبت در ساعت‌های ۲ بامداد / ۱۰ صبح / ۱۴:۳۰ ظهر نیز پخش خواهد شد.این سریال روز‌های پنجشنبه و جمعه هم پخش میگردد.
سریال زوج یا فرد چند قسمت است؟ این مجموعه در ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای پخش میگردد و تا پایان نوروز پخش آن از شبکه ۳ ادامه دارد. هدایت هاشمی، مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری و … از جمله بازیگران این فیلم هستند.
مرجانه گلچین که در سریال نوروزی «زوج یا فرد» بازی دارد، معتقد است که باید آنچه در اجتماع وجود دارد در تلویزیون نمایش داده شود؛ زیرا دوگانگی اجتماع و تصویر بین مردم فاصله می‌اندازد.
ساعت پخش سریال زوج و فرد
این بازیگر درباره سریال نوروزی شبکه سه سیما، توضیح داد: این سریال در خدمت یک کار کمدی است. ویژگی بازیگری که در ژانر جدی کار می‌کند با طنز متفاوت است. من هم برحسب ویژگی کار طنز جلوی دوربین می‌روم. زمانی که بازیگری در سریالی بازی کرد و اسمش را در تیتراژ قبول دارید و باور کردید یعنی توانسته نقش خود را خوب ایفا کند. من این دریافت حس تفاوت از سریال را به عهده مردم گذاشته‌ام که ببینند و مرجان گلچین را در این نقش بپذیرند.
ساعت پخش سریال زوج و فرد او با اشاره به داستان سریال «زوج یا فرد» بیان کرد: قصه این سریال درباره مردم، دغدغه‌ها، روزمرگی‌ها، مشکلات آن‌ها و مسائل روز اجتماع است. گلچین با اشاره به نقش خود در سریال «زوج یا فرد» بیان کرد: من نقش «آفاق» را بازی می‌کنم که یک مادر با تمام دلشوره‌ها و دغدغه‌هایش است. او یک پسر و برادر جوان دارد و برای فرزند خود تلاش می‌کند و جان خود را فدا هم می‌کند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید