کد خبر : 894285

 رئیس جمعیت هلال احمر گلپایگان گفت: خبر سقوط هواپیما در گلپایگان صحت ندارد، پس از ساعت‌ها در منطقه‌ای که گزارش سقوط هواپیما داده شده بود بررسی و جستجو صورت گرفت اما آثاری از این موضوع مشاهده نشد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مشرق: رئیس جمعیت هلال احمر گلپایگان گفت: خبر سقوط هواپیما در گلپایگان صحت ندارد، پس از ساعت‌ها در منطقه‌ای که گزارش سقوط هواپیما داده شده بود بررسی و جستجو صورت گرفت اما آثاری از این موضوع مشاهده نشد.
جزئیات سقوط هواپیما در گلپایگان
حمیدرضا کریمیان امروز با اشاره به شایعه خبری مبنی بر سقوط هواپیما در گلپایگان اظهار کرد: صبح امروز طی تماس یکی از شهروندان با نیروی انتظامی مبنی بر سقوط هواپیمای سمپاشی در منطقه تیکن گلپایگان جاده باغستان، بلافاصله نیروهای امداد و نجات هلال احمر این شهرستان در قالب 3 تیم عملیاتی همراه با نیروی انتظامی برای بررسی موضوع به منطقه اعزام شدند. رئیس جمعیت هلال احمر گلپایگان افزود: پس از ساعت‌ها در منطقه‌ای که گزارش سقوط هواپیما داده شده بود بررسی و جستجو صورت گرفت اما آثاری از این موضوع مشاهده نشد، نیروی انتظامی در صدد بررسی موضوع و تحقیقات دقیق از شهروند ارسال کننده خبر است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید