کد خبر : 897212

الهام چرخنده که بازیگر پرحاشیه ای است با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از ازدواج خود برای بار سوم خبر داد.

ازدواج مجدد الهام چرخنده، الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرام از آغاز زندگی جدید خبر داد. الهام چرخنده با گذشت سه سال جدایی از فرشید نوابی همسر سابق خود، زندگی جدیدی را آغاز کرده است. نام این بازیگر سینما و تلویزیون، در سال‌های گذشته، به دلیل موضع گیری‌های غیرسینمایی، بر سر زبان‌ها افتاده بود. الهام چرخنده متولد ۱۳۵۷ بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسر سابق فرشید نوابی می‌باشد. الهام چرخنده با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.
شوهرهای الهام چرخنده + عکس بیوگرافی الهام چرخنده نام: الهام نام خانوادگی: چرخنده تاریخ تولد: ۴ تیر ۱۳۵۷ محل تولد: کاشان تاهل: همسر سابق فرشید نوابی فرزندان: شایان شعبانی و ارسطو نوابی پیشه: بازیگر الهام چرخنده متولد ۱۳۵۷ بازیگر سینما و تلویزیون ایران و همسر سابق فرشید نوابی می‌باشد. وی پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت‌های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت.
شوهرهای الهام چرخنده + عکس
زندگی شخصی الهام چرخنده چرخنده دو فرزند پسر به نام‌های شایان و ارسطو دارد. وی با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد. الهام چرخنده در گذر زمان وی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کرد. چرخنده پیش‌تر به عنوان ترانه‌سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده‌است. او و همسر سابقش در دهه ۱۳۸۰ مجری برنامه «ستاره مهاجر» در شبکه ماهواره‌ای مهاجر بودند که برنامه‌ای به سبک آمریکن آیدل بود. شوهرهای الهام چرخنده + عکس جدایی بی سروصدای الهام چرخنده و فرشید نوابی نوایی و چرخنده که سال ۹۲ در سریال «پروانه» هم همبازی شده بودند، قبل از تعطیلات نوروزی خیلی بی سروصدا از هم جدا شدند. از قرار معلوم فرزند کوچکتر آن‌ها هم پیش پدرش مانده. نوابی و چرخنده که در روز‌های جوانی و زمانی که چرخنده فقط ۱۸ سالش بوده با هم ازدواج کرده بودند. هیچ وقت درباره علت جدایی حرفی نزدند، اما زمان طلاق آن‌ها حوالی روز‌هایی است که انگار چرخنده خودش را برای یک اتفاق بزرگتر آماده می‌کرده؛ برای تحولی پرسرعت و پر سروصدا در طول کمتر از ۵ ماه! /ازدواج مجدد الهام چرخنده
شوهرهای الهام چرخنده + عکس
نگاهی به گذشته: الهام چرخنده و فرشید نوابی زوج خوشبخت «گاهی اوقات دوستانم به ما می‌گویند شما عین جولز و جولی به شدت به یکدیگر شبیه هستید.» چرخنده از خودش و شوهر سابقش حرف می‌زند. از فرشید نوابی که روزگاری چرخنده درباره او می‌گفت: «فرشید گوش است و من دهان هستم و شاید به همین خاطر است که ما تا این حد با هم تفاهم داریم و در کنار هم احساس خوشبختی می‌کنیم، چون مانند تکه‌های پازل همدیگر را کامل می‌کنیم.» پازل، اما اواخر سال ۹۲ به هم ریخت. /ازدواج مجدد الهام چرخنده
شوهرهای الهام چرخنده + عکس
چرخنده اولین بازیگر زنی است که پس از پیروزی انقلاب و ممنوعیت خواندن زنان در اماکن عمومی، صدایش در سالن‌های سینمای کشور پیچید. آن هم با خواندن آهنگ معروفی از پدر موسیقی پاپ ایران در وصف بی وفایی و رفتن و تنها گذاشتن یار در سکانس معروفی از فیلم شب یلدا که اشک‌های زن بی وفایی را با نشستن پشت پیانو و خواندن ترانه‌ای به تصویر کشید وی ۸ سال همراه همسر سابقش در خارج از کشور زندگی کرد و در این مدت ۲۰ هزار دقیقه هم برنامه «ستاره مهاجر» را اجرا کرد. قرار بود او و نوایی پروژه «آکادمی موسیقی ایرانی» را هم در شبکه نمایش خانگی کلید بزنند که هیچ وقت این اتفاق نیفتاد. /ازدواج مجدد الهام چرخنده شوهرهای الهام چرخنده + عکس عهدی که الهام چرخنده در برنامه زنده بست الهام چرخنده بازیگر سریال «آوای باران» در ویژه برنامه «شهر یاکریم» در شبکه استانی صداوسیمای قم ضمن اهدای انگشتر، تسبیح و ساعت خود برای حراج به نفع خیریه، پوشش چادر را برای همیشه انتخاب کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید