شمانیوز

فصل سوم برنامه دورهمی بالاخره بعد از حرف های ضد و نقیضی که درباره ساخت آن وجود داشت ، روی آنتن رفت.محمدرضا شریفی نیا

سایت نمناک نوشت: فصل سوم برنامه دورهمی بالاخره بعد از حرف های ضد و نقیضی که درباره ساخت آن وجود داشت ، روی آنتن رفت.محمدرضا شریفی نیا

 
 

مهران مدیری برنامه را با موضوع شایعه روی آنتن برد و در ابتدای برنامه درباره دکور و شایعات زیادی که پیرامون ساخت دورهمی وجود داشت صحبت کرد و از محمدرضا شریفی نیا به عنوان مهمان برنامه برای حضور در استودیوی دورهمی دعوت کرد.

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از حضور در برنامه از ماجرای شروع بازیگری اش گفت و ادامه داد:من در دوران تحصیل کارهای تئاتری انجام میدادم و زمانی که هنوز دیپلم نگرفته بودم به عنوان معلم در مدرسه تدریس میکردم . من کارم را از پشت صحنه شروع کردم و در یکسال همه کارهای پشت صحنه  سنتور ی و اخراجی ها را انجام میدادم و این دو فیلم بسیار موفق بود و این روزها دوباره پروژه ای با استاد مهرجویی و ده نمکی دارم.

 

 

بیشتر بخوانید: صدف طاهریان با بازیگر جنجالی ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس های جنجالی

 

 

ماجرای نقش های مرد دو زنه محمدرضا شریفی نیا چیست

 

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو از مهمان برنامه پرسید چرا اینقدر نقش مرد دو زنه را بازی میکنی ؟ خودت به این نقش علاقه داری؟ محمدرضا شریفی نیا گفت:بله من خودم این نقش را دوست دارم ، چند وقت پیش نقش یک مرد دو زنه به من پیشنهاد شد ولی به دلیل مشکلات فیلمنامه ای نپذیرفتم ولی این را هم گفتم هرکس غیر از من این نقش را بازی کند این فیلم نمیفروشد و واقعا هم نفروخت و با خنده گفت :اصلا به کسی جز من 2 تا زن میدهند؟

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا ادامه داد :هرگز نقش مرد دوزنه در زندگی من واقعیت نداشته است و من تنها به این دلیل که این نقش برای مردم جذاب است و این یک هشدار اساسی است برای جامعه و تا زمانی که این مشکل در جامعه وجود دارد من این نقش را بازی میکنم و تازمانی بازی میکنم که دیگر معضل مرد دوزنه وجود نداشته باشد.

بازیگر اخراجی ها ادامه داد:این روزها فیلمنامه ای دارم که نقش مردی را دارم که 4 زن دارد و برای من این نقش ها بسیار جذاب است.

 

 

شایعه ازدواج محمدرضا شریفی نیا با  رز رضوی

 

مهران مدیری از بازیگر آس و پاس خواست درباره ماجرای ازدواجش با رز رضوی توضیح بدهد که محمدرضا شریفی نیا گفت:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه... اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا درباره انتخاب بازیگران و معرفی آنها به سینما گفت:من بازیگران زیادی را به سینما معرفی کردم و واقعا ستاره شدند. من ویشکا آسایش را درحالی که تازه دیپلم گرفته بود به فیلم امام علی (ع) معرفی کردم و درحال خانم آسایش یکی از بهترین هاست و مهران مدیری از  ویشکا آسایش  دعوت کرد که مهمان دورهمی شود.

 

بیشتر بخوانید: سیاوش خیرابی ازدواج کرد + بیوگرافی و تصاویر

 

سخت ترین نقش محمدرضا شریفی نیا

 

محمدرضا شریفی نیا درباره سخت ترین نقشی که تابحال بازی کرده است گفت :نقش ولید در سریال امام علی (ع) یکی از سخت ترین نقش های من بود چرا که من نمیتوانستم نقش یک فرد مست را بازی کنم ،اما زمانی که من از سختی این نقش گفتم خیلی ها به من گفتند که چهره تو گویای چیزهای دیگر است اما باید همینجا عرض کنم که من تابحال لب به سیگار نزده ام ، مشروب نخورده ام و هیچ کار خلافی انجام نداده ام.

درپایان اولین برنامه از سری جدید دورهمی محمدرضا شریفی نیا یک خودنویس که از دکتر بهشتی هدیه گرفته بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    سلام بازیگران برای بخشی ازجامعه الگو قرار میگیدند ترویج این اخلاق ورویه سم مهلک برای حامعه است وامار طلاق موید ان امید است تا روزی مسولان متوجه شوند والسللام

  • ناشناس

    شایعه پراکنی راجب دیگران از بیکاریه هیچوقت نباید دیگرانو از ظاهرشون قضاوت کرد .شاید اونی که مورد قضاوت توست از تو بهتر باشد

  • حسین

    اصلابه ماچه دیگران چیکار می کنن وای ازاین مردم اینقدر تو زندگی همدیگه سر میکشن خجالت بکشین


روی خط رسانه