شمانیوز
شما نیوز

عکس دیده نشده از داور محبوب عصرجدید در جشن تولد 23 سالگی پسرش + عکس

تولد ۲۳سالگی دارا حیایی پسر امین حیایی را در ادامه می بینید.

تولد ۲۳سالگی دارا حیایی پسر امین حیایی را در ادامه می بینید. دارا حیایی در سال 95 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شعله ور، با امین حیایی هم بازی شد و باتوجه به بازی خوبی که داشت مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۲ در تهران است. دارا حیایی فرزند امین حیایی و مونا بانکی پور است که سالها پیش از هم جدا شدند.

hashiyeh_plus_live_118580927_383280259326168_7288350047983673868_n

مادربزرگ دارا حیایی، فرزانه داوری ( مادر مونا بانکی پور) است که ازهنرپیشه های سال های پیش از انقلاب بود و پس از انقلاب نیز در یک فیلم بازی کرد و بازیگری را کنار گذاشت.

 

آنچه دیگران می خوانند :

ماشین لاکچری و خفن ریحانه پارسا همه را شوکه کرد + عکس دیده نشده

 

 

مونا بانکی پور یکی از بازیگران ایرانی است که اکنون فعالیت بازیگری ندارد. مونا بانکی پور در مجموعه تلویزیونی« خواب و بیدار» در نقش همسر دانیال حکیمی و فیلم سینمایی« خانه ای در شن» بازی نموده است. او سال 1375 از امین حیایی جدا شد و حضانت دارا به عهده گرفت و بهمراه پسرش دارا سالها در خارج از ایران زندگی کردند و چند سال پیش به ایران برگشتند.

dara-hayaei-05

دارا حیایی به واسطه چهره جذاب و شیرینش مدلینگ بود و عکس های او در بیلبوردهای تبلیغاتی دیده می شد. دارا حیایی در سال 95 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شعله ور ، با امین حیایی هم بازی شد و باتوجه به بازی خوبی که داشت مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.

dara-hayaei-06

دارا می گوید از تمام تجربیات پدرم استفاده می کنم و تلاش کرده ام بعنوان یک بازیگر تمام رفتار و حرکات خود را اصلاح کنم. برای من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد. نمی خواهم همیشه روی پرده سینما باشم اما از من به بدی یاد شود. می خواهم در آینده حتی درصورتی که یک کار میکنم آن کار قابل دفاع و با ارزش باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • امیر ۱۳۷۰

  خوب بود

 • ناشناس

  عالی😍💞

 • ناشناس

  خوب بود

 • ناشناس

  من طرفدار اقایی امین حیایی و پسران دارا حیایی هستم اقایی دارا حیایی تولدت مبارک انشاءالله که 120 ساله بشی
  فاطمه هستم 12 ساله از تهران