شمانیوز

بابک جهانبخش با انتشار این عکس نوشت: عارفی را پرسیدند: زندگی به جبر است یا به اختیار ؟ پاسخ داد:

بابک جهانبخش با انتشار این عکس نوشت: عارفی را پرسیدند: زندگی به جبر است یا به اختیار ؟ پاسخ داد: امروز را به «اختیار» است تا چه بکارم اما فردا «جبر» است چرا که به «اجبار» باید درو کنم هر آنچه را که دیروز به «اختیار» کاشته ام .براتون یک زندگی آرام همراه با حال خوب آرزومندم در ضمن ماسکمون هم می زنیم نکات بهداشتی هم در حد توان رعایت می کنیم خیالتون تخت....  بابک جهانبخش (با نام اصلی علی جهانبخش) زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم آلمان) از خوانندگان موسیقی پاپ ایران است. بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود بابک جهانبخش بعد از پایان تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

 

 

اولین کسی که بابک جهانبخش را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ و در ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

 


محمود پاک نیت و مهوش صبرکن از نوه زیبایشان رونمایی کردند + عکس


 

بابک جهانبخش: من و پسرم یه روحیم تو دوتا جسم

آلبوم‌ها

در سال ۸۲ تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال ۸۴ آلبوم "چی شده" را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد.او باانتشار آلبوم من و بارون وارد مرحله جدیدی از فعالیت هنری خود شد. ترانه «من و بارون» از این آلبوم به همراهی رضا صادقی خوانده شده‌است. این ترانه در فهرست صد ترانه برتر سال ۲۰۱۲ در رادیو جوان سیزدهم شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه