شمانیوز

همسر شاهرخ استخری را در یک کافه لاکچری و گرانقیمت می بینید.

همسر شاهرخ استخری را در یک کافه لاکچری و گرانقیمت می بینید. شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، بازیگر است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، او یک شبه با سریال تلویزیونی به شهرت رسید و حالا بجز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد.

 

تفریحات لاکچری همسر شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری  اصالتا اهل شهر باستانی استخر در استان فارس است، پدرش کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار است، فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد

 


مینا وحید مریم مومن را با خاک یکسان کرد + فیلم


 

عکس شاهرخ استخری در کنار همسرش

 

او از همان نوجوانی به تئاتر و هنر علاقه داشتم، اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی شود. 

شاهرخ استخری  پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بصورت اتفاقی با تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 اولین تجربه هنری خود را بدست آورد. سپس دوره های بازیگری را در آموزشگاه کارنامه زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکری و هدایت هاشمی گذارند، او همدوره ساره بیات بود.

 

تجربه کار جلوی دوربین

شاهرخ  استخری  به صورت جدی با فیلم یک شب همین طوری کنارم باش در سال 1384 تجربه جلوی دوربین را کسب کرد و سال 86 وقتی در 27 سالی با سریال پریدخت وارد قاب تلویزیون شدنقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری با سریال دلنوازان در سال 88 شروع شد و یک سال بعد با سریال فاصله ها این محبوبت به اوج خود رسید.

 

شاهرخ استخری  در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با  سپده بزمی پور  ازدواج کرد، این زوج اولین بار در مرداد 1392 صاحب یک دختر بنام پناه شدند.دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات متولد آبان 97 بود.

 

شاهرخ استخری از همسرش گفت :

او در خصو همسرش می گوید: خانواده همسر من اصلا متمول نیستند. همسرم از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده است و روی پای خودش ایستاده این ملاک من برای ازدواج با او بود

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • عسل

    جناب استخری عزیز واقعا بازیگر خوبی هستند . برایشان آرزوی موفقیت دارم

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه