کد خبر : 882901

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز چهارشنبه 5 دی ۹۷ + تغییرات / این خبر هر ساعت بروز رسانی می شود....

گزارش نهایی بازار /چهارشنبه ۵ دی ۹۷ ساعت 21:۰۰ دلار صرافی: ۱۱۳۰۰ ت. (۶۲۰)+ مظنه دلار: ۱۱۳۵۰ ت. (-۴۵۰) دلار حواله ای: ۱۱۴۰۰ ت. (۳۵۰)+ یورو صرافی: ۱۳۲۸۰ ت. (۹۶۰)+ مظنه یورو: ۱۳۲۰۰ ت. (-۱۰۰) یورو حواله: ۱۳۳۰۰ ت. (۶۵۰)+ درهم امارات صرافی: ۳۱۰۰ ت. (۲۰۰)+ مظنه پوند: ۱۴۶۰۰ ت. (-۶۶۰) دلار کانادا صرافی: ۸۵۰۰ ت. (۳۵۰)+ مثقال طلا: ۱۴۵۵۵۰۰ ت. (-۴۰۰۰۰) طلای۱۸عیار: ۳۳۶۰۰۰ ت. (-۹۲۰۰) سکه جدید: ۳۶۹۱۰۰۰ ت. (-۱۲۰۰۰۰) نیم سکه: ۱۹۰۱۰۰۰ ت. (-۲۰۰۰۰) ربع سکه: ۱۱۹۱۰۰۰ ت. (۱۰۰۰۰)+ سکه گرمی: ۶۶۱۰۰۰ ت. (۱۰۰۰۰)+ ارزش طلایی سکه: ۳۴۱۵۱۹۳ ت. (-۱۱۱۵۲۷) انس طلا: ۱۲۷۸.۶ دلار (۸.۶)+ بورس تهران: ۱۵۸۴۴۴ (۱۴۹۴)+

عدد داخل پرانتز: تغییر نسبت به روز قبل در همین ساعت می باشد (+ بیشتر و - کمتر از روز گذشته)

*****************************************

جهت مشاهده قیمت امروز سکه و دلار اینجا کلیک کنید

*************************************

ساعت 20:00 بازار جهانی: روند صعودی نفت انس در حال حرکت به سمت ۱۳۰۰ دلار نفت برنت: ۵۱.۸ دلار (۱.۰۷۰۱)+ انس طلا: ۱۲۷۶.۵ دلار (۶.۵)+

*******************

ساعت 19:00 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز چهارشنبه 5 دی ۹۷

سکه طرح جدید 200 هزار تومان، طرح قدیم 80 هزار تومان، نیم سکه 73 هزار تومان، سکه گرمی 25 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 9300 تومان افت داشته است.

در بازار ارز، دلار 800 تومان، یورو 400 تومان و درهم 200 تومان کاهش قیمت داشت.

بهای اونس طلا در بازار جهانی با 6 دلار و 33 سنت افزایش 1275 دلار و 45 سنت درج شد./فارس

طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت
سکه طرح جدید 3،698،000 تومان 200،000- تومان
سکه طرح قدیم 3،420،000 تومان 80،000- تومان
نیم سکه 1،827،000 تومان 73،000- تومان
ربع سکه 1،060،000 تومان 110،000- تومان
سکه گرمی 645،000 تومان 25،000- تومان
هر گرم طلای 18 عیار 339،840 تومان 9300- تومان
اونس طلا 1275.45 دلار 6.33+ دلار
دلار 11200 تومان 800- تومان
یورو 13،300 تومان 400- تومان
درهم 3049 تومان 200- تومان

**********************

رفت و برگشت قیمت ها در بازار طلا و ارز/ ساعت: 16

هم اکنون قیمت دلار در صرافی ملی نسبت به صبح کاهش یافته و با قیمت ١١ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته و با قیمت ١١ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می شود. در بازار سکه و طلا نیز ریزش قیمت‌ها مشهود است، قیمت سکه از ٣ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان صبح به ٣ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسیده است/ تسنیم

**********************************************************

دیگران هم اکنون چه می خوانند:

* داستان واقعي خیانت یک زن به شوهرش * آزار جنسی زنان ایرانی در محل کار +18 * دانلود رایگان تقویم 1398

* شو بی حجابی بازیگران زن ایرانی+ عکس

* تنها زن سردار ایرانی + عکس * بیوگرافی مریم مومن + تصاویر

* قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز

* تجاوز و سر بریدن دو دختر توریست + تصاویر

***********************************************************

چهارشنبه ۵ دی ۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

گزارش وضعیت بازار :

مظنه دلار: ۱۱۴۰۰ ت (-۴۰۰) دلار حواله استانبول: ۱۱۴۵۰ ت (۴۰۰)+ مثقال طلا: ۱۴۴۱۵۰۰ ت (-۵۴۰۰۰) طلای۱۸عیار: ۳۳۲۷۰۰ ت (-۱۲۵۰۰) سکه جدید: ۳۶۸۶۰۰۰ ت (-۱۲۵۰۰۰) نیم سکه: ۱۹۲۱۰۰۰ ت (۰) ربع سکه: ۱۱۹۱۰۰۰ ت (۱۰۰۰۰)+ سکه گرمی: ۶۵۳۰۰۰ ت (۲۰۰۰)+ ارزش طلایی سکه: ۳۴۱۷۶۲۹ ت (-۱۰۹۰۹۱)

عدد داخل پرانتز: تغییر نسبت به روز قبل در همین ساعت می باشد (+ بیشتر و - کمتر از روز گذشته)

**********************

ساعت ۱۴:۰۰

افزایش قیمت ارز در صرافی‌های دولتی/دلار ۱۱۸۰۰ تومان شد

یورو نیز در صرافی‌های با قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می شود قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران با افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان شد/ انتخاب

**********************

ساعت 13:00

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران با افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شد.

امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به دیروز افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 700 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 500 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 820 هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و 100 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 650 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار هم 326 هزار و 700 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1270 دلار معامله می‌شود. بهای فروش طلای جهانی نسبت به دیروز 6 دلار افزایش یافته است.

** قیمت های درج شده برای انواع سکه و طلا از اتحادیه طلا و جواهر گرفته شده است.

گفتنی است، با توجه به افزایش قیمت ها در بازار آزاد، صرافی های دولتی نیز نرخ خرید و فروش ارز را نسبت به قیمت های صبح افزایش دادند. برهمین اساس دلار با 105 تومان افزایش نسبت به صبح، در این صرافی ها با قیمت 10500 تومان فروخته می شود. این صرافی ها دلار را با قیمت 10400 تومان از مردم می خرند.

ضمن اینکه، همراستای افزایش قیمت ها، یورو در صرافی های دولتی با قیمت 12200 تومان فروخته و با قیمت 12150 تومان خریداری می شود.

همچنین،یورو در مرکز مبادلات ارزی با افزایش قیمت 4793 تومان،‌ قیمت درهم امارات 1143 تومان و قیمت پوند انگلیس نیز 5335 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود./ تسنیم

**********************

ساعت ۱۱/۳۰

فوری / شنیده ها حکایت از افزایش قیمت دلار و ورود به کانال ۱۲ هزارتومان دارد

**********************

چهارشنبه ۵ دی ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

ارزهای رایج :

مظنه دلار: ۱۱۸۰۰ ت (۰) مظنه یورو: ۱۳۳۰۰ ت (۰) دلار حواله ای: ۱۱۰۵۰ ت (۰) یورو حواله: ۱۲۶۵۰ ت (۰) مظنه درهم امارات: ۳۱۶۰ ت (۰) مظنه پوند: ۱۵۲۱۰ ت (-۵۰) مظنه دلار کانادا: ۸۵۲۰ ت (-۲۲۰) مظنه لیر ترکیه: ۲۲۶۰ ت (۰) مظنه دلار استرالیا: ۸۴۴۰ ت (۱۰)+ مظنه یوان چین: ۱۷۴۰ ت (۰)

عدد داخل پرانتز: تغییر نسبت به روز قبل در همین ساعت می باشد (+ بیشتر و - کمتر از روز گذشته)

**********************

قیمت ارز رسمی /ساعت ۱۰:۰۰

بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر این اساس، نرخ ۱۳ ارز مانند دینار عراق افزایش و نرخ ۱۶ ارز از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر هم ثابت ماند.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه پنجم دی ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۴ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۵۳ هزار و ۳۳۹ ریال و هر یورو نیز با ۲۹ ریال افت در مدت مشابه ۴۷ هزار و ۹۰۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

افزون بر این هر فرانک سوئیس ۴۲ هزار و ۵۸۳ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۶۴۲ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۷۹۳ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۴۱۶ ریال، روپیه هند ۶۰۱ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۲۷۹ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۳۰ هزار و ۱۸۸ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۸ هزار و ۴۱ ریال، دلار هنگ کنگ ۵ هزار و ۳۶۵ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۵ ریال و دلار کانادا ۲۹ هزار و ۸۵۸ ریال قیمت خورد.

از سویی دیگر، نرخ راند آفریقای جنوبی ۲ هزار و ۸۸۱ ریال، لیر ترکیه ۷ هزار و ۹۵۱ ریال، روبل روسیه ۶۱۱ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۳ هزار و ۵۲۴ ریال، لیر سوریه ۸۲ ریال، دلار استرالیا ۲۹ هزار و ۵۸۷ ریال، ریال سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۱ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۳ ریال، دلار سنگاپور ۳۰ هزار و ۶۲۸ ریال، ده روپیه سریلانکا ۲ هزار و ۳۱۴ ریال و یکصد روپیه نپال ۳۷ هزار و ۳۴۷ ریال تعیین شد.

همچنین نرخ یکصد درام ارمنستان ۸ هزار و ۶۷۸ ریال، دینار لیبی ۳۰ هزار و ۱۰۰ ریال، یوان چین ۶ هزار و ۹۷ ریال، یکصد بات تایلند ۱۲۸ هزار و ۹۹۱ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزار و ۴۹ ریال، یک هزار وون کره جنوبی ۳۷ هزار و ۳۲۹ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۱۱ هزار و ۳۲۵ ریال، افغانی افغانستان ۵۵۵ ریال، روبل جدید بلاروس ۱۹ هزار و ۷۱۷ ریال، منات آذربایجان ۲۴ هزار و ۷۵۵ ریال، سومونی تاجیکستان ۴ هزار و ۴۵۹ ریال و بولیوار جدید ونزوئلا ۴ هزار و ۲۰۶ ریال ارزش‌گذاری شد.

**********************

چهارشنبه ۵ دی ۹۷ ساعت ۹:۳۰

بورس تهران: ۱۵۷۴۹۹ تغییر نسبت به دیروز : ۵۴۹ بالاترین-پایین ترین : (۱۵۶۹۵۰-۱۵۷۴۹۹)

*********************************

بازار جهانی چهارشنبه ۵ دی ۹۷ ساعت ۹:۱۵

انس طلا: ۱۲۷۳.۱ دلار (۳.۱)+ نفت برنت: ۵۰.۵۶ دلار (-۰.۱۶۹۹)

عدد داخل پرانتز: تغییر نسبت به روز قبل در همین ساعت می باشد (+ بیشتر و - کمتر از روز گذشته)

*****************************************

ساعت 09:00 قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار، امروز چهارشنبه 5 دی ۹۷

در حال بروز رسانی ...

***************************************

ساعت 08:00 / چرا قیمت دلار دیروز گران شد؟
بازار ارز دیروز با افزایش قیمت‌ها همراه بود و با وجود حضور کم‌رنگ دلالان در این بازار، مردم برای خرید ارز در مقابل صرافی‌های دولتی صف کشیده بودند. پس از کاهش قیمت ارز در هفته‌های اخیر و ایجاد ثبات و آرامش نسبی در بازار ارز، سه‌شنبه (چهارم دی) قیمت‌ها در بازار و صرافی‌های دولتی و آزاد با افزایش همراه بود. از نکات جالب امروز در بازار حضور ماموران انتظامی در بازار فردوسی و در مقابل کاهش چشم‌گیری تعداد دلالان ارزی نسبت به ماه‌های گذشته بود که تقریبا به ندرت می‌شد دلالی را در این بازار پیدا کرد که در حال خرید و فروش ارز باشد. اندک دلالان حاضر در این بازار نیز ارز نمی‌فروختند، اما صرافی‌های دولتی و سایر صرافی‌ها به نسبت مشتریانی که به آن‌ها مراجعه می‌کرد نسبت به خرید و فروش ارز اقدام می‌کردند. دیروز قیمت هر دلار آمریکا در صرافی بانک ملی از حدود ۱۰ هزار و ۳۰۰ تومان در صبح آغاز شد و در نهایت در ساعات پایانی روز افزایش یافت، به طوریکه تا زمان انتشار این گزارش، قیمت فروش هر دلار آمریکا در صرافی ملی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت خرید آن ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان است. نرخ خرید و فروش دلار در صرافی‌های آزاد اندکی بالاتر از صرافی ملی و بازار آزاد نیز کمی بالاتر از صرافی‌ها بود. افزایش امروز نرخ ارز در حالی است که مردم این بار برای خرید ارز در مقابل صرافی‌های دولتی صف کشیده بودند. دلالان و صرافان حاضر در بازار فردوسی از دلیل افزایش قیمت ارز ابراز بی‌اطلاعی می‌کردند و بر این عقیده بودند که وضعیت قیمت در روز‌های آتی نیز مشخص نیست. البته با توجه به نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال میلادی و افزایش تقاضا در بازار ارز، این افزایش قیمت تا حدودی می‌تواند به دلیل افزایش تقاضا باشد و پس از گذر این زمان و افزایش ورود ارز‌های صادراتی، روند قیمت‌ها احتمالا کاهشی خواهد بود؛ موضوعی که روز گذشته دبیر کانون صرافان نیز به آن اشاره کرده بود. در کنار افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، امروز بانک‌ها نیز نرخ خرید انواع ارز را نسبت به روز گذشته افزایش دادند و هر دلار آمریکا را ۱۰ هزار و ۳۰۱ تومان از مردم خریدند. همچنین امروز نرخ خرید یورو در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۷۶۱ تومان و نرخ خرید پوند ۱۳ هزار و ۸۱ تومان بود. همچنین قیمت فروش یورو مسافرتی در بانک‌های عامل، امروز به ۱۲ هزار و ۱۰۵ تومان رسید که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل، این رقم به حدود ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

*****************************************

ساعت : 07:00 چهارشنبه 5 دی ۹۷

مرور بازار در روز گذشته (سه شنبه)

دیروز قیمت سکه طرح جدید تمام بهار آزادی سه میلیون و ۷۳۰ هزار تومان (۲۲۰ هزار تومان بیشتر از دیروز) و قیمت سه تمام بهار طرح قدیم سه میلیون و ۵۳۰ هزار تومان (۱۸۰ هزار تومان بیشتر از دیروز) است. نیم سکه یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (۱۰۰ هزار تومان بیشتر از دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان بیشتر از دیروز) و سکه یک گرمی ۶۵۰ هزار تومان (بدون تغییر) به فروش می‌رسد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان (۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان بیشتر از دیروز) است. قیمت انس جهانی طلا نیز ۱۲۷۰ دلار (۷.۵ دلار گران‌تر از دیروز) است. دلار بانک ی ۲۰۰ تومان بالا رفت. اما دیروز نرخ خرید دلار در بانک ‌ها با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته روبه‌رو شد. در کنار افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، امروز بانک ‌ها نیز نرخ خرید انواع ارز را نسبت به روز گذشته افزایش دادند و هر دلار آمریکا را ۱۰ هزار و ۳۰۱ تومان از مردم خریدند. بانک مرکزی از چندماه پیش و همزمان با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد به بانک ‌ها مجوز داد تا نسبت به خرید ارز مردم با قیمتی که بانک مرکزی روزانه اعلام می‌کند، اقدام کنند. این نرخ در ابتدا تفاوت قابل توجهی با بازار آزاد داشت و به همین دلیل، کمتر کسی برای فروش ارز خود به بانک ‌ها مراجعه می‌کرد، اما به تدریج با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد و افزایش قیمت خرید ارز در بانک ‌ها این نرخ به بازار نزدیک شد و حتی در برخی روز‌ها از قیمت بازار آزاد نیز عبور کرد. براساس این گزارش، امروز - چهارم دی - بانک ‌ها هر دلار آمریکا را با افزایش حدود ۲۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ ۱۰ هزار و ۳۰۱ تومان می‌خریدند و قیمت خرید یورو نیز نسبت به روز گذشته با افزایش ۳۶۰ تومانی ۱۱ هزار و ۷۶۱ تومان است. این در حالی است که نرخ خرید پوند در بانک ‌ها نیز امروز ۱۳ هزار و ۸۱ تومان بود که با افزایش حدود ۴۰۰ تومانی نسبت به دیروز همراه بود. از سوی دیگر بانک ‌های عامل فروش ارز مسافرتی در صورت تکمیل مدارک مسافران، برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع تا سقف ۵۰۰ یورو و برای سایر کشور‌ها تا سقف ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی پرداخت می‌کنند که نرخ امروز یورو مسافرتی پرداختی به متقاضیان نیز افزایش یافته و به ۱۲ هزار و ۱۰۵ تومان رسید که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک عامل به حدود ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان (بدون تغییر) می‌رسد.

جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید