کد خبر : 893638

هر چند صرافان می‌گویند خرید طلا و سکه در سال جاری کاهش چشمگیری را نسبت به سال گذشته تجربه کرده است اما با این حال هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان فروخته می شود

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرآنلاین: هر چند صرافان می‌گویند خرید طلا و سکه در سال جاری کاشهی چشمگیر را سنبت بهس ال گذشته تجربه کرده است، اما با این حال هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان فروخته می‌شود.بهای خرید هر قطعه سکه، اما به حدود ۴ میلیون و ۶۲۰ تا ۴ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان اعلام شده است.
سکه سال جدید را با چه قیمتی آغاز کرد؟ قیمت سکه در اولین روز کاری سال قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز شنبه ۳ فروردین ۹۸به مبلغ ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۵۰۰هزار تومان رسید. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۵ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت سکه امروز تغییری اندک را نسبت به دو روز گذشته نشان می‌دهد و میزان افزایش قیمت در حدود ۲ هزار تومان بود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید